Чим добратись до залізничного вокзалу?

Площу Двірцеву після ремонту відкрили для руху транспорту: туди їздить три маршрути трамваїв, п’ять маршрутів міських автобусів та нічні маршрутки, та як же курсує приватний транспорт?

фото: пресслужба ЛМР
Після того, як 7 грудня відкрили опісля реконструкції праву частину площі перед Головним вокзалом, туди знову повноцінно почав їздити громадський транспорт. Зокрема електротранспорт та міські маршрутки. Отже, із суботи туди курсують три трамвайні маршрути: №№1, 4 та 9.
Ці трамваї їздять за такими маршрутами:
Трамваї № 1: Залізничний вокзал – вул. Дорошенка – вул. Личаківська – вул. Пасічна та у зворотному напрямку.
Трамваї № 4: Залізничний вокзал – вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. Вернадського та у зворотному напрямку.
Трамваї № 6: ТЦ «Скриня» (депо на вул. Городоцькій) – вул. Миколайчука та у зворотному напрямку.
Трамваї № 9: Залізничний вокзал – вул. Сахарова – вул. Вітовського – вул. Підвальна – вул. Хмельницького – вул. Миколайчука та у зворотному напрямку.

Варто наголосити, що із 7 грудня трамваї №1 та №7 змінили свої кінцеві зупинки на попередній напрямок. Зокрема трамваї №1 знову-таки їздять вже на вул. Пасічна, а трамваї №7 – на «Погулянку» від вул. Татарбунарська.
Окрім того, на площі Двірцевій кінцеву зупинку мають п’ять міських автобусів: №№10, 16, 29, 31, 32 та усі нічні автобуси (1Н, 2Н, 3Н, 4Н, 5Н, 6Н, 7Н). Також звідти відправляється експрес-маршрут, який курсує до аеропорту.
Як писала «Львівська Пошта», на оновленій Двірцевій, кінцеву зупинку мають також автобуси міжнародних напрямів та ті, що курсують до Трускавця, Моршина, Східниці. Інші приміські маршрутки поки мають зупинку за сквером.
Але жодна приватна автівка не має доступу на відремонтовану площу (мовиться про праву частину площі, де розташовується АС-8 і Укрпошта). За винятком тих автомобілів, які обслуговують Укрпошту та автовокзал.
Приватний транспорт, зокрема таксисти, їздять і надалі їздитимуть транзитом: лише на хвилину-дві зупиняються, щоб висадити чи забрати пасажира.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8977 / 1.54MB / SQL:{query_count}