Проєкт на 1,5 мільйони доларів

Старий фонтан перенесуть у Стрийський парк, натомість облаштують сухий водограй. До кінця 2020 року роботи обіцяють завершити

На початку цього тижня на площі перед Львівським оперним театром розпочали демонтаж фонтана. За проєктом там облаштують сухий фонтан та  проведуть ремонт площі в цілому. «Відбувався архітектурний конкурс. За рішенням, вся площа символічно буде оформлена у вигляді скрипки. Після робіт площа набуде цілісного вигляду, де основним об’єктом залишиться театр. На площі облаштують новий фонтан. Особлива увага буде приділена місцям для перебування людей: облаштують лавки вздовж проспекту Свободи, а інтенсивний рух буде мінімізовано за допомогою нових елементів благоустрою та додаткових зелених насаджень», – розповів Антон Коломєйцев, начальник управління архітектури та урбаністики Львівської міськради, інформує пресслужба міськради.
До кінця 2020-го роботи обіцяють завершити. «Тобто наступного року взимку ми вже по-іншому зможемо використовувати цю площу. Впродовж року на площі діятиме фонтан, а взимку, коли він буде відключений, площу можна використовувати для різних подій», – веде далі він.
Зі слів Андрія Зозулі, голови Галицької райадміністрації, вже наступного тижня демонтаж основних елементів фонтану планують завершити: «Теперішній фонтан передамо у Стрийський парк. Після чого до робіт приступить компанія на замовлення «Сокар-Благо». Найперше вони розпочнуть земляні роботи з облаштування інженерних мереж, облаштування технологічних приміщень для нового фонтана».
Фінансує реконструкцію площі перед оперним благодійний фонд «Сокар-Благо». «Цей проєкт ми задумали ще у 2015 році, але в силу певних обставин його призупинили, і приступаємо до його реалізації саме зараз. Ми повністю фінансуємо цей проєкт. Він обійдеться орієнтовно у 1,5 мільйона доларів», – каже Азі Асланов, голова благодійного фонду «Сокар-Благо».
Фонтан біля оперного театру було облаштовано у 2008 році. Проєкт реконструкції нового сухого фонтана та реконструкції площі розробили київські архітектори: Іван Юнаков, Андрій Карпов, Ярослав Катрич, Максим Астрейко та Володимир Томіленко.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8014 / 1.54MB / SQL:{query_count}