Вуличне освітлення: коли повинні вмикати світло?

«Щодня доводиться на роботу і з роботи ходити пішки. Зараз швидше темніє на вулиці, тож поки йду додому (близько 18.00), вуличне освітлення в міських парках ще не вмикають. Уточніть, коли повинні вмикати та вимикати світло на вулицях?» Ірина Білінська, м. Львів

Михайло Трач, 
в.о директора ЛКП «Львівсвітло»: 
«Є розроблений чіткий графік увімкнення/вимкнення вуличного освітлення на рік. Графік попередньо затверджує департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Далі вносимо графік у комп’ютер. В аварійній диспетчерській службі ми чітко і одночасно фіксуємо, о котрій годині загалом у місті вмикають та вимикають вуличне освітлення. Тому не може бути такого, щоб в одному парку увімкнули світло, а в іншому ні. Хіба можуть завадити непередбачувані обставини, коли, наприклад, старі дерева під час падіння зачіпають нашу мережу. 26 – 30 жовтня вуличне освітлення у Львові увімкнуть о 17.46, а вимикатимуть зранку о 06.30. Тоді як з 1 листопада включення запрограмоване на 17.38. Що п’ятий день змінюється час увімкнення/вимкнення вуличного освітлення. Проте коли швидше темніє чи бувають непрогнозовані опади, то можемо увімкнути світло на 10-15 хвилин раніше. До слова, у місті маємо 31 000 світлоточок.
Якщо ж на вулиці зникло світло і ви не знаєте причину, можна звертатись на гарячу лінію міста 15-80 або телефонувати в ЛКП «Львівсвітло»: 242-19-35, 242-18-33».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7589 / 1.54MB / SQL:{query_count}