Вторсировина: де у Львові можна здати?

«Маю хорошу звичку сортувати сміття вдома. Проте сумніваюсь, що після того, як воно потрапляє в сміттєві контейнери, його повторно використовують чи частково переробляють. Бо інколи спостерігаю, як посортоване сміття потрапляє в один сміттєвоз. Скажіть, будь ласка, куди у Львові можна приносити відсортовані ТПВ на переробку?» Ігор Дума, м. Львів

Микола Рябика,
прессекретар ЛКП «Зелене місто»:
«Сьогодні кожен львів’янин може принести посортоване сміття на переробку у пункти прийому вторинної сировини, металу чи макулатури. Також непридатну для використання побутову техніку чи батарейки. Найперше рекомендував би знайти найближчий пункт до свого будинку чи роботи, куди зручно відносити відходи, першочергово туди зателефонувати і уточнити, який тип вторсировини там приймають. Бо, наприклад, в Україні нині ускладнена переробка кольорових та білих пластикових пляшок. Тому такі речі не варто нести. Та точно варто приносити металеві відходи, макулатуру, скло. Водночас можна ще на смітті заробити гроші: від 30 копійок за кілограм склобою, від 2 гривень за кілограм макулатури, більше 10 гривень за кілограм металу.
До слова, щоб легко було знайти поблизу вашого дому пункт прийому таких відходів, створено проєкт Recycle Map. За їхніми даними, привезти картон, папір, пластик і скло можна за адресами: вул. Стрийська, 298;
вул. Заводська, 31, вул. Володимира Великого, 46, вул. Скорини, 10, вул. Данила Апостола, 16, вул. Липинського, 4, вул. Зелена, 284, вул. Промислова, 50/52, вул. Персенківка, 2, вул. Широка, 1-б, с. Муроване, вул. Будівельна Бічна, 20.
Прийом великогабаритних і побутових відходів: вул. Жовківська, 16, вул. Льва, 4-а.
Прийом батарейок: вул. Княгині Ольги, 120, вул. Шевченка, 350-а, вул. Турянського, 5, вул. Зустрічна, 1, вул. Варшавська, 64, вул. Мазепи, 1. вул. Личаківська, 217, магазини Watsons, у окремі дні містом їздить екобус. Прийом макулатури: просп. Червоної Калини, 86-а, вул. Драгана, 2, вул. Ковельська, 109, вул. Боткіна, 38.
Прийом металу: вул. Ґрунтова, 5, вул. Шевченка, 171, вул. Б. Хмельницького, 202.
Прийом люмінесцентних ламп і ртутних термометрів: вул. Окружна, 56.
Прийом побутової техніки: вул. Патона, 22, вул. Богуна, 9, вул. Городоцька, 215-б, вул. Угорська, 14».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7938 / 1.55MB / SQL:{query_count}