До Львова їде Борис Блох

Всесвітньовідомий піаніст приїде із концертом до нашого міста як гість фестивалю “Віртуози”

У суботу, 8 червня, о 18.00 на сцені Львівської національної філармонії в межах музичного фестивалю “Віртуози-38” відбудеться концерт всесвітньовідомого піаніста Бориса Блоха.
“Борис Емільович Блох постать справді унікальна. Неможливо збагнути, як йому вдається поєднувати сольну діяльність із педагогічною та диригентською. І все це Борис Емільович робить блискуче: за плечима піаніста Бориса Блоха колосальний досвід виступів на найрізноманітніших світових сценах”, – пояснюють організатори дійства.
Музиканта радо зустрічають на всіх світових сценах, а концерти збирають аншлаги. У Львові Борис Блох виконає шедеври класичної музики – твори Фредеріка Шопена, Ференца Ліста, Сергія Рахманінова.
Одесит Борис Блох – лауреат багатьох міжнародних конкурсів, серед яких Конкурс молодих виконавців у Нью-Йорку (І місце, 1976 рік).
Після закінчення консерваторії й переїзду в 1974 році до США піаніст бере участь у міжнародних прослуховуваннях концертної агенції Young Concert Artists, де отримує перше місце. У 1976 році Володомир Горовиць, прослухавши у виконані Бориса Блоха твори Р. Шумана, Ф. Ліста, Ф. Шопена, С. Рахманінова, високо оцінив талант і майстерність молодого музиканта. У 1977 році інший великий піаніст сучасності Артур Рубінштейн нагородив артиста срібною медаллю Міжнародного конкурсу свого імені в Тель-Авіві.
У 1978 році талановитий піаніст здобув перемогу на Міжнародному конкурсі ім. Ф. Бузоні у Больцано, де отримав премію Ф. Бузоні (І премія). З 1985 року є професором Університету мистецтв Folkwang (Essen – Duisburg).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7792 / 1.53MB / SQL:{query_count}