HoReCa SHOW: “Відкрий очі, відкрий рот!”

У Львові у вересні відбудеться наймасштабніший український форум гостинності

5 – 7 вересня у Львові відбудеться IV наймасштабніший в Україні форум гостинності HoReCa SHOW. Гасло цьогорічного заходу – “Відкрий очі, відкрий рот!”. На стадіоні “Арена Львів” зберуться топові представники індустрії гостинності України та світу. Ідея проєкту полягає у підсиленні підґрунтя українського бізнесу, що сприяє розвитку одного із основних аспектів країни – туризму.
“Цього року форум HoReCa SHOW – це втричі більше площі, більше відвідувачів, іноземні експерти та максимум корисної інформації для того, щоб ринок HoReCa в Україні став “смачним” та привабливим для інвестицій. Нам важливо зібрати усіх, хто бажає зробити свій внесок в розвиток сфери гостинності, саме тому ми надаємо доступні демократичні умови як партнерам, так і відвідувачам заходу. Ми запрошуємо до участі всіх дотичних до галузі. Дні відкритих ротів – буде смачно, драйвово, цікаво, практично та неймовірно інформативно”, – зазначає співзасновник форуму Орест Степаняк.
HoReCa Show – це 8000 м2 площі події, яка розділена на тематичні арени: від класичної виставкової зони до майстер-класів від провідних шефів на сцені в чаші стадіону. Заплановано 14 локацій, понад 250 лекцій та круглих столів, понад 80 майстер-класів від провідних спеціалістів у галузі кулінарії.
Крім класичних стендів, статичних і динамічних вітрин, на відвідувачів чекають нетворкінг-зони, а також майстер-класи і чемпіонати: Ukrainian Rational Chefs Challenge 2019, Pizza Fest, Show Kitchen, Sweet Show, Street Food Arena.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8901 / 1.53MB / SQL:{query_count}