Із центру Львова заберуть усі атракціони

Учора, 30 вересня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про демонтаж засобів сфери розваг і відпочинку та атракціонної техніки (пересувної, спортивної, немеханізованої та механізованої, у тому числі дитячих електромобілів, сігвеїв, турніків тощо), які розташовані в центральній частині міста у зоні, внесеній до списку Світової спадщини ЮНЕСКО

фото: Марічка Ільїна
Відповідно до цього рішення “Муніципальна дружина” повинна до 20 жовтня спільно з Галицькою районною адміністрацією, Галицьким відділом поліції м. Львова та Управлінням патрульної поліції м. Львова демонтувати засоби сфери розваг і відпочинку та атракціонну техніку.
“Таке рішення ми приймали на попередніх виконкомах. Відповідно зараз діє ухвала про заборону встановлення будь-яких атракціонів перед оперним театром. Є складені протоколи “Муніципальною дружиною”. Ми були змушені винести вищезгадане рішення на засідання виконавчого комітету, оскільки підприємці не реагують на будь-які звернення про демонтаж”, – повідомила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9097 / 1.53MB / SQL:{query_count}