Залучити інвесторів до краю

Львівщина намагається привабити іноземних інвесторів відкритістю влади та її готовністю до діалогу. Найактивніше краєм цікавляться польські бізнесмени

Із-поміж потенційних інвесторів Львівщини беззаперечним лідером є Польща, про що повідомив начальник управління інвестиційної політики Львівської обл­держадміністрації Роман Матис. 
У свою чергу Влодзімєж Сульгостовскі, консул Генконсульства Республіки Польща у Львові, зазначає, що Україна і Львівщина зокрема є добрими партнерами, подекуди співпраця тісніша, ніж з Німеччиною чи Чехією. І для того є певні передумови. 
“Є три чинники, які допомагають нам у співпраці. Головне – це близькість країн. Також менталітет поляків та українців схожий. А ще важливо, що в Україні є багато освічених і амбітних людей, які прагнуть кращого. Думаю, що це ті три головні чинники, які приваблюють в Україну польський бізнес”, – зазначив у прес-клубі консул.   
“Львівщина має певні переваги для інвесторів із-поміж інших регіонів, зокрема тут влада більш відкрита. Наше ставлення до бізнесу максимально позитивне і прозоре. І ми завжди доносимо до бізнесу і до різних середовищ, що, якщо, не дай Боже, так стається, що  стикаєтесь із якимись перепонами, то, будь ласка, нас про це інформуйте. За останні півроку провели шість нарад із правоохоронними органами, з митницею, з державною фіскальною службою. На жаль, нині ще трапляються випадки, що десь хтось дрібні хабарі вимагає, але чи не щотижня людей на такому затримують, – зазначає Роман Матис. – Окрім того, кожних два місяці збираємо парламентарів від Львівщини, готуємо їм рекомендації щодо законодавчих змін чи регулювань, зокрема з тих питань, які турбують бізнес. Так, нині на стадії другого читання голосування питання про відміну обов’язкової реєстрації інвестицій. Спрощення процесів щодо отримання пільг для інвестора без проходження паперових бюрократичних бар’єрів”.
Також Роман Матис розповів, що є певні зауваги стосовно валютної політики. “Найбільша проблема – це заборона виводу дивідендів. Ми всі розуміємо, що це зроблено задля стабілізації курсу валют у країні. Але знаю, що у бізнесі найбільше цінується свобода”, – акцентує він.
Посадовець додав, що в інвестиційній політиці Львівщина дотримується принципів, за якими можна якнайшвидше отримати результат. 
До слова, у Львові 15 квітня на стадіоні “Арена Львів” відбудеться “Весняний діловий форум”. У ньому візьмуть участь представники міжнародних економічних організацій і установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, підприємств, які зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, реального сектору економіки, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку та євроінтеграції України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7406 / 1.55MB / SQL:{query_count}