Платформа задля промоції

У тестовому режимі запрацював новий туристичний інтернет-портал Львівщини

фото: прес-служба ЛОДА
Інформацію про всі ту­рис­тично-привабливі міс­ця, інфраструктурні об’єкти, заклади проживання, харчування, туристичні фірми, агросадиби, фестивалі, культурні події та корисні супровідні дані про регіон тепер можна знайти на сайті lviv-region.travel.
Зі слів начальника уп­равління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму облдержадміністрації Романа Теребенця, туристичний портал Львівщини вже успішно працює в тестовому режимі, інформує прес-служба ЛОДА. “Кожен подорожуючий перед поїздкою складає маршрут і шукає цікаву інформацію про місце відпочинку, – каже Роман Теребенець. – Хочемо надати людям максимум корисної інформації про туристичну Львівщину, тому й запустили цей ресурс. Сайт містить рекомендації про те, де туристи, зможуть відпочити, переночувати чи розважитись. Зараз активно наповнюємо розділи необхідною інформацією, всього таких одинадцять: природа, культура, оздоровлення, активний відпочинок, де переночувати, де поїсти, діловий туризм, тури, календар подій, корисна інформація, тематичний відпочинок. Усі об’єкти містять контактну інформацію, фотогалерею і їх зручно шукати на інтерактивній карті Львівської області. Дещо затримка зі збором інформації, позаяк об’єктів тисячі й потрібно окремо контактувати з кожним керівником чи власником туристичного об’єкта, щоб  дізнатися  необхідні  дані. Для спрощення роботи на сайті розміщено реєстраційну анкету Lviv-Region.Travel, яку підприємці можуть самостійно заповнити, а ми уже додамо інформацію на сайт”.
З його слів, ресурс слугуватиме інформаційною платформою для промоції Львівщини, допоможе  підвищити популярність та впізнаваність області як в Україні, так і за її межами.  Відтак залучить більше туристичних потоків у регіон, допоможе створити нові туристичні продукти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7544 / 1.54MB / SQL:{query_count}