Львівська зелень до столу

Польська компанія на Львівщині вирощуватиме салат

фото: megaogorod.com
Польська компанія Green Faсtory збудує на Львівщині цех iз виробництва і переробки салатної продукції, про що повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.  “Компанія вже визначилася з конкретною ділянкою, на якій зведуть приміщення, де прийматимуть, перероблятимуть та фасуватимуть салатну продукцію”,  – зазначив Ростислав Замлинський. 
Як розповів tvoemisto.tv  Ростислав Замлинський, поки що інвестори просять не розголошувати точну адресу, де планується будівництво підприємства, але зазначив, що це буде дуже близько біля Львова. “Інвестори просять 600 гектарів землі: 500 у рівнинній місцевості і 100 – у гірській. У середньому на гектар землі буде створено 2-3 робочих місця, тому якщо йдеться про 500 гектарів – то буде 1000 – 1500 робочих місць. І ще 30-60 людей буде задіяно на переробці, ще варто зважати на логістику, доставку тощо”, – каже перший заступник голови Львівської ОДА.
 Також Ростислав Зам­линський зазначив, що цей проект є довготривалим і для запуску на повну потужність польському підприємству треба три роки. З осені інвестори вже почнуть займатися спорудженням переробного підприємства. Першочергово вони налагоджуватимуть переробку салатної продукції і лише потім – виробництво. Тому поки на підприємстві на Львівщині перероблятимуть польські продукти.

Польська компанія Green Faсtory займається виробництвом та продажем свіжих овочів цілий рік. Вона має контракти з мережами супермаркетів.  Високу якість продукції вже оцінили клієнти таких вимогливих ринків, як Німеччина, Чехія, Словаччина, Скандинавія, Греція та Італія, куди компанія скеровує свою продукцію на експорт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7678 / 1.54MB / SQL:{query_count}