Нове обладнання для ОХМАТДИТу

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ отримає нове медичне обладнання

Партнерську угоду про це підпишуть голова обласної ради Олександр Ганущин, представник Львівської облдержадміністрації, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” Галина Литвин і представник медичного закладу. Про це інформує прес-служба облради. 
Ще у 2014 році представники Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Львівською облрадою та лікарнею ОХМАТДИТ подали заявку на отримання міжнародної технічної допомоги в рамках грантової допомоги з проектів людської безпеки “Кусаноне” Посольства Японії в Україні. У квітні 2016-го від уряду Японії надійде фінансування у розмірі 1 755,5 тис. грн, ще 178 тис. грн виділять з обласного бюджету. За ці кошти лікарня закупить апарат штучної вентиляції легенів для реанімації новонароджених, чотири монітори для відділення  анестезіології, ліжка інтенсивної терапії, а також лабораторне обладнання для аналізу крові.

Видавництво Старого Лева активно збирає кошти на підтримку Львівської обласної дитячої клінічні лікарні ОХМАТДИТ. “Отака гарно вбрана банка чекає в нашому офісі людей з добрим і щедрим серцем! Разом створимо діткам ОХМАТДИТу гарний затишний простір для відпочинку”, – написала на своїй сторінці у мережі “Фейсбук” головний редактор Видавництва Старого Лева Мар’яна Савка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7065 / 1.53MB / SQL:{query_count}