Не залишайте цінних речей у автах!

На львівських вулицях “чистять” автомобілі. Поліція посилює наряди

У ніч на 7 грудня на вул. Кульпарківській, 154, 156 з автомобілів, які не мають сигналізацій, познімали вікна, акумулятори і магнітофони та покрали інструменти, інформує на своїй сторінці у Facebook спільнота “Варта-1”. “Дорогі львів’яни! Якщо є змога, ставте свої авта на автостоянках!” – ідеться в повідомленні. Натомість містяни в коментарях нарікають на поліцію, мовляв, погано патрулює, а дехто бідкається, що й на стоянках автам не буде  безпечніше.
“Думаєте, на стоянках нічого не стається? Не раз ставили питання, чому їх у нашому місті ніяк не охороняють? Чому не поставити на стоянках ліхтарі з фотоелементами і системи відеонагляду? Чому в нас сторожі сплять уночі, а не виконують свою роботу? Так, це додаткові видатки, стоянка дорожче коштуватиме, але це ж наша безпека! Коли перестанемо винуватити когось і почнемо самі щось робити для власного спокою?” – коментує повідомлення Світлана Ланова. 
Найбільш гаряче, зі слів шефа поліції, – у Залізничному та Сихівському районах
Тим часом поліцейські запевняють: знають про те, що в місті почастішали крадіжки з авт і навіть викрадення самих транспортних засобів.
“Нам про такі випадки відомо. Є проблемні місця, тож скеровуємо туди додатковий піший наряд. Зараз ведемо перемовини з Національною гвардією, щоби працювати з нею напряму. Вона виділятиме екіпажі. Муніципальна дружина також надає нам своїх людей”, – зазначав минулого тижня “Пошті” начальник патрульної поліції Львова Антон Пузиревський. 
Найбільш гаряче, зі слів шефа поліції, – у Залізничному та Сихівському районах. “Там крадіжок із автомобілів побільшало. Після аналітики цих зон ми їх посилюємо!” – наголошує керівник патрульних поліцейських.  
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7675 / 1.54MB / SQL:{query_count}