У режимі дорожніх ремонтів

“Пошта” довідалася, у яких районах Львова ще триває облаштування хідників та дорожнього покриття

фото: Андрій Польовий
У місті через місяць планують завершити більшу частину ремонтів доріг та тротуарів. Cеред великих об’єктів у Галицькому районі закінчують роботи на вул. Митрополита Андрея і Кривоноса, вартість яких – 1 млн 140 тис. грн та 900 тис. грн, інформує прес-служба міськради. “Ремонтні роботи тут завершаться орієнтовно за місяць”, –  зазначає начальник відділу комунального господарства Галицької райадміністрації Микола Захарків. Далі ще ремонтують дорожнє покриття й на просп. Свободи, 12, однак загальний об’єм робіт тут уже виконано. Незабаром ремонтні роботи планують розпочати також на вул. Гнатюка, 24.
Тривають роботи і у Залізничному районі міста. Зокрема, на вул. Ливарній нещодавно закінчили капітальний ремонт дорожнього покриття, на стадії завершення – ремонт тротуару. Триває масштабний ремонт тротуару й на вул. Головатого, який, згідно з планом, мають закінчити до 25 жовтня. Окрім цього, на вул. Каховській, 17 здійснили основ­ний обсяг робіт із ремонту дорожнього покриття, однак тут необхідно ще облаштувати доріжку розміром 30 кв. м. Тривають ремонти міжквартальних доріг та тротуарів на вул. Кульпарківській, 174, 176 та 178, де вже виконано 45% основної роботи. Ремонт дорожнього покриття та тротуару проводять і на вул. Патона, 21, вул. Ряшівській, 25 та вул. Кульчицької, 12. Практично завершили капремонт тротуарів на вул. Низинній, де вже до понеділка обіцяють повністю закінчити роботи над дорожнім покриттям. Цього тижня розпочали роботи на вул. Роксоляни біля будинків № 21, 23 та 25: тут облаштовуватимуть тротуари і ремонтуватимуть дорогу. Зі слів начальника відділу комунального господарства Залізничної РА Святослава Костяки, наступного тижня розпочнуть ремонт дорожнього покриття на вул. Роксоляни від вул. Калнишевського до вул. Суботівської, а на початку листопада – на вул. Вигоди №36, 58, 60 та 62. 
Як зазначають у Франківській райадміністрації, на території цього району проводять ремонт дорожнього покриття та тротуарів міжквартального проїзду на вул. Симоненка, 13, завершити який планують у листопаді, натомість на вул. Єфремова – від вул. Київської до вул. Мельника – зараз укладають плитку. Також на перехресті вул. Володимира Великого та Кульпарківської і на вул. Героїв УПА, 78 проводять асфальтування тротуарів. 
У Шевченківському районі наразі проводять міжквартальні роботи: облаштування тротуарів, ремонт дворів та дорожнього покриття. Так, роботи проводять на вул. Мазепи, 11-а, 13-а та на кінцевій зупинці громадського транспорту на вул. Хмельницького, 273. Завершуються міжквартальні ремонтні роботи і на вул. Шевченка, 348.
Водночас на вул. Самійленка і Богомольця Личаківського району міста ремонтні роботи вже закінчили, а на вул. Карпатській і Таджицькій триває  облаштування тротуарів. Сьогодні стартують роботи над дорожнім покриттям на вул. Заньковецької та Зеленій. 
У Сихівському районі ремонт дороги на вул. Стрийській, 87 обіцяють закінчити через два тижні. Продовжують облаштовувати дороги й на вул. Демнянській. Вчора розпочали роботи з асфальтування дороги на вул. Персенківці, де вже провели підготовчі роботи. До четверга ці ремонти планують завершити. Також орієнтовно на початку листопада обіцяють відкрити для проїзду просп. Червоної Калини. 

На автодорозі Львів – Радехів – Луцьк на підході до Радехова дорожники влаштовують асфальтобетонне покриття. Наразі  вирівнюють шар асфальтобетонного покриття на ділянці км 50+450 – км 52+450 лівої смуги. Перед тим робітники вже відновили профіль щебеневої основи і провели холодне фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття.
Рух транспорту ділянкою проведення робіт здійснюється в реверсному режимі, інформує Служба автомобільних доріг Львівщини. До слова, дорожники вже відремонтували асфальтобетонне покриття протяжністю 11 779 км на одній із найважчих ділянок автодороги Львів – Радехів – Луцьк, відомій як “Бабичівський ліс” (села  Бабичі та Вузлове).
Нагадаємо, що автодорогу Львів – Радехів – Луцьк як біле шосе збудували в 1933 році. Упродовж 1959 – 1961 років біле шосе перевели в чорне просоченням і шаром зносу з холодного асфальтобетону. Капітального ремонту цієї дороги не проводили. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7771 / 1.57MB / SQL:{query_count}