Якщо на каву, то до Львова!

Сьогодні в нашому місті розпочався Восьмий кавовий фестиваль

Упродовж чотирьох днів (18 – 21 вересня) у нашому місті триватиме щорічне (уже восьме) Свято кави. 
Традиційно фестиваль “На каву до Львова” розгорнеться на північній стороні площі Ринок, але чимало акцій проведуть і в інших локаціях, зокрема, улюблених кав’ярнях львів’ян і гостей міста. Тож “Львівська Пошта” дізналася, як не загубитись у різноманітті заходів і чим саме нас дивуватимуть цього разу. 
Організатори Свята кави вже попередили про зменшення кількості музичних виступів і концертів у зв’язку із складною ситуацією в країні, проте традиційні заходи, зокрема Кавовий ярмарок, Кавовий тур, Кавова пошта та ВелоМиля, обов’язково відбудуться.
Особливістю VIII Кавового туру, який уже триває і завершиться в неділю, 21 вересня, стало поєднання мистецького формату з соціальною складовою. Кожен, хто зробить благодійний внесок, отримає кавову зернинку та зможе взяти участь у створенні величезного кавового панно Make coffee. Not war. Одну гривню з кожної проданої філіжанки кави ресторатори Кавового ярмарку передадуть на підтримку української армії. 
Традиційно кавомани й велофани, які вирушать у Кавовий тур разом із Королем і Королевою, обиратимуть найкращу кав’ярню Львова. Торік це звання уже вчетверте отримав заклад “Світ кави”. Крім цього, кав’ярні змагатимуться в таких номінаціях: “Кава в джезві”, “Кава зі собою”, “Гостинна кав’ярня”, “Кава з історією”, “Відкриття року”, “Кава і до кави” та “Мистецька кав’ярня”. Переможців у номінаціях визначає команда “На каву до Львова” .
У рамках фестивалю у Львові вперше презентують обладнання й аксесуари світових та українських кавових брендів КаваEXPO. Захід відбудеться у спеціально обладнаному наметі на площі Ринок. Відвідавши його, ви не лише отримаєте всю інформацію про обладнання й аксесуари кавових брендів, а й долучитеся до кавових дискусій і майстер-класів та навіть матимете нагоду домовитися про подальшу співпрацю з представниками фірм-виробників. 
Гості Свята кави зможуть також побувати на п’яти офіційних національних чемпіонатах кавових професіоналів під егідою SCAE (Асоціації Спешіалті Кави Європи): XI чемпіонат бариста, I чемпіонат брюверс кап і VII чемпіонат каптестерів відбудуться в бізнес-центрі RIUS (вул. Гнатюка, 12-а), II чемпіонат із обсмажування кави проводитиметься в закладі “Світ кави”, а I чемпіонат приготування кави в джезві – у Львівській копальні кави.
Вдруге в рамках Свята “На каву до Львова” стартує Кавова ВелоМиля. Любителі напою та роверів можуть взяти участь у заході, головна умова якого – наявність велосипеда. Та навіть якщо у вас його нема – це не проблема, адже матимете можливість орендувати собі двоколісного. 
Цього року веломандрівку очолить Вікторія Веселовська – активна учасниця всіх велоподій Львова. Зареєструватися для участі в ній можна на сайті Свята “На каву до Львова” до 19 вересня (до 18.00). Сам захід розпочнеться 20 вересня об 11.00 на площі Музейній і охопить центральні вулиці міста.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7687 / 1.56MB / SQL:{query_count}