“Домашки” не буде?

Через шестиденку школярам на вихідні скасують домашні завдання

Для львівських школярів, які навчатимуться в шестиденному режимі, скасують домашні завдання на вихідні, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
“Якщо ми приймемо рішення, що львівські школярі навчатимуться шість днів на тиждень, то будуть введені спеціальні рекомендації для педагогів. Зокрема, на вихідні скасують домашні завдання для учнів початкової школи й обмежать кількість домашніх завдань для середньої та старшої школи. Також рекомендуватимемо навчальним закладам переглянути розклади занять і тривалість уроків у суботу”, – розповіла начальник управління освіти Львівської міської ради Галина Слічна.
Окрім цього, у перші три дні вересня у школах Львова працюватимуть в ущільненому режимі. Зараз усі методичні нововведення, як і сама ідея шестиденного навчального тижня, розглядають на рівні трудових колективів навчальних закладів міста. За словами Галини Слічної, ідею в цілому підтримують і керівники навчальних закладів, і батьки.
“Це вимушені кроки, на які ми мусимо сьогодні йти. Якщо рахувати в грошах, то, перейшовши на шестиденний графік, у грудні ми зекономимо 10 мільйонів гривень на енергоносіях”, – зазначила начальник управління освіти Львівської міської ради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7698 / 1.53MB / SQL:{query_count}