Медики ухиляються від мобілізації?

У Львові недобір військовозобов’язаних медпрацівників... через їхні “захворювання”

Упродовж третьої хвилі часткової мобілізації на Львівщині вдалося відібрати лише половину медиків. Це пов’язано з неявкою військовозобов’язаних фахівців до військових комісаріатів через “захворювання”, повідомили у прес-службі Львівського обласного військкомату, пише Гал-Info.
“Як з’ясувалося, у багатьох проблеми із здоров’ям. Діагнози документально їм підтверджують їхні ж колеги”, – йдеться у повідомленні.
У Львівському обласному військовому комісаріаті наголошують, що за ухиляння від військової служби передбачена кримінальна відповідальність. Кожна медична довідка, яка подана до військкоматів, буде ретельно перевірятися. Окрім тих, хто ухиляється, покарання нестимуть і ті особи, які їм сприяють.
“Ситуація, що виникла з недоукомплектуванням підрозділів медичного забезпечення дивує. Адже у Львівській області достатньо медичних навчальних закладів, де навчають справжніх професіоналів. Їхнім випускникам слід згадати про клятву Гіппократа, яку вони давали”, – наголошують у військкоматі.
Львівський обласний військовий комісаріат уже звернувся до Львівської обласної державної адміністрації, аби ті посприяли явці лікарського складу, середнього та молодшого медичного персоналу до районних військових комісаріатів.
Жодних офіційних коментарів цієї інформації з боку влади або чиновників наразі немає. “Пошта” зверталась по коментар до Львівського міського управління охорони здоров’я. Головний медик міста Володимир Зуб пояснив, що такі питання не в його компетенції, але вважає, що до війська на захист країни в цей нелегкий час мають іти всі, хто там потрібен, незалежно від професії.
06.08.2014 6:19
La Biba

Медики наші нікого не вилікують,бо вчилися в основному за хабарі,знань реальних нуль!!!!От і не їдуть бо там, на війні все це викриється...


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7853 / 1.56MB / SQL:{query_count}