Нас не залякати!

У львівських лікарнях тривають навчання: персоналу пояснюють, як діяти у надзвичайних ситуаціях

Міська влада закликає львів’ян інформувати органи місцевої влади про осіб, які їм видаються підозрілими. Адже, за повідомленням СБУ, зараз диверсійні групи працюють не лише на сході України, а й у інших регіонах. Вони зацікавлені в дестабілізації ситуації та руйнуванні інфраструктури в областях. 
“Ми у Львові живемо, у нас не стріляють, але ризик терористичних актів на території міста високий. Нам треба навчитись, як діяти, якщо виникне реальна ситуація: хто куди має іти, хто за що відповідає. У медичних закладах ми вже проводимо такі навчання!” –  наголосив начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб, інформує Радіо Свобода.
“Я не хочу нікого лякати, але уявімо, що раптом узимку перестануть подавати електро- й теплоенергію в лікарні. Куди треба перевозити хворих, як забезпечити функціонування медзакладів, як проводити операції?” – додав чиновник.
За його словами, уже навчають медичний персонал, передбачене фінансування на підготовку резервів продуктів, води, медикаментів у міських шпиталях на випадок терактів. “Найважливіше – навчити людей, аби вони були готові до будь-яких ситуацій, були уважними до незнайомців і до залишених предметів. Сьогодні в Україні триває війна, яка дається взнаки у кожному населеному пункті і так чи інакше зачепила кожну родину!” – наголосив Володимир Зуб.
Варто нагадати, що за останній час надійшло 14 повідомлень про замінування у Львові. Згідно з інформацією правоохоронців, телефонували з Луганщини. За припущенням силовиків, у такий спосіб намагалися залякати львів’ян.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7928 / 1.53MB / SQL:{query_count}