Мамине молоко найсмачніше!

В області стартує Тиждень грудного вигодовування

На Львівщині завтра, 1 серпня, стартує традиційний тиждень підтримки грудного вигодовування, повідомляє прес-служба департаменту охорони здоров’я ЛОДА. 
Акцію проводять задля популяризації та підтримки природного вигодувування дітей, для пожвавлення та відновлення втраченої традиції годування дітей грудьми. 
Департамент охорони здоров’я спільно з департаментом із питань культури й охорони культурної спадщини області підтримали ініціативу Регіонального центру підтримки лактації та грудного вигодовування і Львівської асоціації консультантів із грудного вигодовування в проведенні акції “У нашім раї на землі нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим”. Зокрема, 2 серпня об 11.00 на площі біля пам’ятника Франку відбудеться зустріч майбутніх мам і матерів, які годують, їхніх родичів і знайомих, усіх, кому не байдуже здоров’я дітей і їхніх мам.
У програмі зустрічі передбачені фотовиставка “Розкажи світу про грудне вигодовування”, вікторини, дитячі конкурси й ігри, безкоштовні консультації дипломованих консультантів із грудного вигодовування, 5-хвилинне спільне годування дітей і концертна програма.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7696 / 1.53MB / SQL:{query_count}