Перевіритися на ВІЛ-інфекцію

На Львівщині триває кампанія з виявлення хворих на ВІЛ/СНІД

До 16 грудня на Львівщині триватиме загальнообласна інформаційно-просвітницька кампанія “Дізнайся більше про ВІЛ. Зроби тест в кабінеті “Довіра” щодо активного виявлення хворих на ВІЛ-інфекцію/СНІД з метою збереження їхнього здоров’я і здоров’я інших людей, повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА. 
Отже, якщо людина мала незахищені статеві акти або вживала наркотики і є в групі ризику з ВІЛ/СНІДу, їй слід обов’язково пройти обстеження. Воно дуже просте. Робиться безплатно та анонімно. Обстеження можна зробити в Обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом у Львові (вул. Лисенка, 45). Якщо тест негативний – інформацію можна отримати через два дні, якщо є якась підозра – ви отримаєте інформацію через 8 – 10 днів.
Аналізи можна зробити у кабінетах “Довіри” та кабінетах інфекційних захворювань поліклінік за місцем проживання. Загалом на Львівщині на обліку є 2 456 ВІЛ-позитивних осіб. Але реальна їх кількість значно більша. За дев’ять місяців цього року зареєстровано зростання частки випадків СНІДу серед усіх зареєстрованих захворювань на ВІЛ-інфекцію на 28,9%.
Зі слів головного лікаря Львівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Мар’яни Служинської, значна частина людей звертаються для первинного обстеження на антитіла до ВІЛ у закладах охорони здоров’я вже при наявності клінічних проявів. І лише один з двох ВІЛ-інфікованих знає про свій ВІЛ-статус.
Торік у межах цієї ж акції протестували 5 600 осіб. 34 з них виявились ВІЛ-позитивними.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7702 / 1.53MB / SQL:{query_count}