У Львові – нова амбулаторія сімейної медицини

Для жителів центральної частини міста відкрили сучасну амбулаторію сімейної медицини за адресою вул. Раппопорта, 6

Тож тепер фахові лікарі та комфортні умови – до послуг семи тисяч жителів Львова. У нововідкритій амбулаторії уже працює три сімейні лікарі, які надають медичну допомогу населенню віком від 7 років і старше, та 2 лікарі-педіатри, які обслуговують дитяче населення від самого народження. 
При необхідності до роботи в амбулаторії будуть залучені лікарі-спеціалісти (невропатолог, кардіолог, ендокринолог та інші). У складі амбулаторії – реєстратура, маніпуляційний кабінет, кабінети лікарського прийому, санвузол для пацієнтів і медичного персоналу.
“Два роки минуло з того дня, коли відкривали поруч жіночу консультацію. Тоді постала ідея повністю відремонтувати приміщення під амбулаторію сімейної медицини. Сьогодні приємно бачити, як вона працює. 7,5 тис. львів’ян приходить сюди на обстеження, отримує консультації лікарів, здає аналізи. Повністю зроблено капітальний ремонт, встановлено нові вікна, двері. Головне, що працівники фахові і жителі задоволені. Ремонт коштував орієнтовно 150 тис. грн”, – зазначив мер Львова Андрій Садовий.
В будівлі, де розташована амбулаторія, розміщується і денний стаціонар на 40 ліжок. Тут пацієнти можуть лікуватись за скеруванням сімейного лікаря, пройти ЕКГ-дослідження, рентгенологічне дослідження та реабілітаційне лікування у фізіотерапевтичному кабінеті. Зі слів начальник управління охорони здоров’я Львова Володимира Зуба, Львів зі самого початку був лідером запровадження сімейної медицини (порівняно з іншими містами України).
“У 2012 р. ми відкрили 44 дільниці сімейної медицини та три центри первинної медичної допомоги. Від початку цього року ми відкрили ще 12 дільниць і одну амбулаторію сімейної медицини. Тепер у нас 80,1% населення охоплено сімейною медициною. Загалом у закладах охорони здоров’я Львова відкрито 411 дільниць сімейної медицини та 8 амбулаторій сімейної медицини”, – повідомив головний медик Львова.
З метою відкриття амбулаторії сімейної медицини з міського бюджету виділено кошти в розмірі 91,680 тис. грн, залучено позабюджетних коштів для придбання меблів і медичного обладнання на суму 55 тис. грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8313 / 1.54MB / SQL:{query_count}