Євробаскет-2015 буде на Ряшівській

Львівські депутати визначилися з ділянкою для проведення чемпіонату Європи з баскетболу

Львівські депутати визначилися з ділянкою для проведення чемпіонату Європи з баскетболу

Після нещодавніх скандалів із виділенням земельних ділянок для Євробаскету-2015, проблема нарешті вирішили. Арену до Євробаскету будуватимуть на вулиці Ряшівській. За це рішення 28 лютого на сесії міської ради проголосували міські депутати. 

“Дуже багато було пропозицій про те, де мала б розміститись арена для Євробаскету-2015. Розглядалось питання і про Липову Алею, і просп. Чорновола, і розбудову нового стадіону. Всі ці пропозиції складні для реалізації. Ми отримали звернення від охочих збудувати цей комплекс. Він розташовуватиметься на вулиці Ряшівській. Ця ділянка вільна від забудови, немає жодних перешкод”, – повідомив міський голова Львова. Загальна площа ділянки – 61271 кв м, площа ж самої арени мала б становити 5,8 га. Зі слів міського голови, тепер ділянку передадуть комунальному підприємству “Спорт-ресурс”, а потім будуть підписані всі інші угоди.

“На підготовку та виготовлення документації потрібно три місяці, йдеться про земельну документацію. Мав розмову з забудовниками. У найближчі дні близько 20 осіб приїдуть до Львова по роботі над прив’язкою цього проекту. Якщо “Містопроект” погодить і по детальних планах буде все зрозуміло, то ми підписуємо ухвалу, проектанти чітко працюють над проектом, щоб у квітні розпочати земельні роботи. Бо час будівництва такого комплексу – орієнтовно 20 місяців”, – розповів Андрій Павлів, директор міського департаменту містобудування. Про це інформує прес-служба мерії.

Але це ще не кінець історії: тепер місту треба шукати ділянку (орієнтовно 1,5 га )для будівництва тренувальної бази.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7703 / 1.54MB / SQL:{query_count}