Театральна атракція

У Львові відкрили новий екскурсійний маршрут театром імені Марії Заньковецької

У Львові відкрили новий екскурсійний маршрут театром імені Марії Заньковецької

Відтепер у театр ім. Марії Заньковецької можна буде завітати не лише аби відвідати вистави, а й аби оглянути саму будівлю під час екскурсії.

 У ці вихідні з нагоди 170-ліття будівлі театру та 232-ї річниці з дня народження Станіслава Скарбка львів’яни і гості мають змогу записатися на екскурсії. Мешканцям міста та гостям пропонують поринути в атмосферу театрально-мистецького Львова XIX ст. під час екскурсії першою будівлею театру, яка на момент відкриття була найбільшою за площею забудови у Європі.

Як інформує прес-служба мерії, охочі побачать сцену, на якій виступали Сара Бернар, Ференц Ліст, Микола Лисенко, Соломія Крушельницька, а також глядацький зал, у якому колись було п’ять балконів. Відвідувачам покажуть й унікальний обертовий механізм для сцени із шахти, камерну сцену та колишні кімнати, де проживав граф Скарбек. Крім того, під час екскурсії можна буде дізнатися про передумови та процес будівництва споруди для стаціонарного театру, а також про труднощі, що виникали під час робіт, про благодійні вчинки та історії з життя мецената.

Екскурсія “Слідами графа Скарбека” відбудеться у суботу, 26 січня, та неділю, 27 січня. Надалі її проводитимуть в останні вихідні кожного місяця. Збір групи – біля головного входу в театр ім. Марії Заньковецької о 13.45. Екскурсія починається о 14.00, її тривалість становить 1–1,5 год. Записатися на екскурсію можна за тел.: тел. (097) 063-43-23, (093) 685-15-18, Юрій.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7736 / 1.54MB / SQL:{query_count}