Покарання за нищення пам’яток

За наявність пластикових вікон у старих будинках Львова штрафуватимуть не лише власників квартир, а й майстрів, які їх встановлювали

За наявність пластикових вікон у старих будинках Львова штрафуватимуть не лише власників квартир, а й майстрів, які їх встановлювали

У Львові вирішили посилити заходи щодо боротьби із мешканцями міста, які спотворюють фасади історичних будинків пластиковими вікнами. Наприклад, за самовільну заміну вікон та дверей у будинках історичного ареалу міста до адміністративної відповідальності притягуватимуть не лише власників, користувачів квартир та нежитлових приміщень будинків, а й виконавців робіт. Про це інформує прес-служба міської ради. 

До таких кроків вдалися задля збереження автентичного вигляду будівель. Зараз для заміни вікон у будинках, які є пам’ятками, треба виготовити та погодити в управлінні охорони історичного середовища проектну документацію, і лише після цього заміняти їх. Але в мерії нарікають, що чимало мешканців самовільно здійснюють заміну вікон зі зміною конфігурації та матеріалу. 

“Самовільна заміна вікон, відповідно до ст. 92 КУпАП “Порушення вимог законодавства про охорону культурної спадщини”, карається накладання штрафу у розмірі від 100 до 150 неоподаткованих мінімумів доходів, а це в грошовому еквіваленті становить від 1 700 до 2 250 гривень, – каже Ірина Маруняк, голова Галицької райадміністрації. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7578 / 1.54MB / SQL:{query_count}