Вогонь через недбалість

Із початку цього року у Львові поменшало пожеж.

Із початку цього року у Львові поменшало пожеж.

Так,  станом на 14 січня на Львівщині сталося 59 займань. Для порівняння, минулого року у цей час їх було 89. Водночас статистика минулого року не тішить: вогнеборцям доводилося частіше виїжджати на виклики. 
“На Львівщині за останній рік відбувся ріст пожеж. Якщо порівнювати 2012-й і 2011-й, то пожеж побільшало на 15%. Водночас минулого року почали брати на облік факти загоряння сухої трави та сміття. Тому відсоток збільшився, але і без цього він є. Важко сказати, чому так відбувається, але світ рухається вперед, люди користуються все більшою кількістю електроприладів, а за статистикою більшість пожеж виникає в будинках через коротке замикання чи недбалість самих власників”, – розповів “Пошті”  Віталій Туровцев, помічник начальника ГТУ МНС України у Львівській області:
Торік 50% пожеж припало на міста, що на 12% більше ніж у 2011-му. Горить в основному житловий сектор. Четверта частина всіх загиблих перебувала у стані алкогольного сп’яніння. Людей, які померли у вогні також на 13% побільшало, кажуть рятувальники.  
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7248 / 1.53MB / SQL:{query_count}