Львів святкує Водохрестя

На площі Ринок 19 січня відбудеться загальноміське освячення води, а ввечері львів’ян запрошують на вуличну театралізовану вогняну інсталяцію “Коли ангели спускаються на землю”

На площі Ринок 19 січня відбудеться загальноміське освячення води, а ввечері львів’ян запрошують на вуличну театралізовану вогняну інсталяцію “Коли ангели спускаються на землю”

Цієї суботи, 19 січня, на Водохрестя Львів чекає одне з масових зимових релігійних святкувань. Цього дня о 13.00 у центрі міста відбудеться загальноміське освячення води за участю священиків різних християнських конфесій. Воду традиційно освятять на площі Ринок біля входу до міської ратуші. 

Цього року, згідно з графіком, погодженим усіма традиційними для Львова конфесіями християн, чин освячення води очолить владика Філарет, єпископ Львівський і Галицький Української православної церкви. На площі Ринок для священиків встановлять велику сцену. Вода буде у великій балії об’ємом понад дві тонни. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради. 

На свято Водохрестя рух трамваїв через площу Ринок тимчасово обме­жать із 12.45 до 14.15.

Того ж суботнього вечора у дворику ратуші львів’янам покажуть вуличну театралізовану вогняну інсталяцію “Коли ангели спускаються на землю”. Цю постановку можна було побачити ще на Різдво. 

“Ми очікували аншлаг, але не такий. Справа в тому, що інсталяцією цікавилися і львів’яни, а не лише туристи. Я був вражений, що приїхало дуже багато людей з Києва лише для того, аби побачити “Коли ангели спускаються на землю”. Були і представники Таврійських ігор, і пані Олійник з музею Гончара. Вони дуже хотіли, щоб коли-небудь виставу показали і в Києві. Зараз ми хочемо показати її спеціально для львів’ян, адже туристів вже не так багато”, – розповів Ярослав Федоришин, директор театру “Воскресіння”. 

Дійство відбуватиметься щогодини з 17.00 до 19.00. Квиток коштуватиме 40 грн, а для пільгових категорій громадян – 20 грн 

ДО ТЕМИ

Рятувальники просять на Водохрестя не забувати про власну безпеку. Адже багато людей цього дня не лише набирають воду в ємкості, а й ідуть на водойми, річки, аби стати свідками освячення води у річці та скупатися в ополонці. 

Фахівці просять не залишати без нагляду дітей поблизу річки чи ставу, купатися лише у спеціально пристосованих до цього місцях, не вживати алкоголю перед купанням та попередньо проконсультуватися з лікарем щодо стану власного здоров’я. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7167 / 1.55MB / SQL:{query_count}