Заблокований рух трамваїв

Кучугури снігу та водії-порушники стали на заваді стабільного руху електротранспорту в Львові 

Кучугури снігу та водії-порушники стали на заваді стабільного руху електротранспорту в Львові 

Зима поволі паралізує місто. Ожеледиця на дорогах та тротуарах, купи снігу на бордюрах – замучені всім цим, комунальники просто не справляються. А ще й нахабні водії залишають свої автомобілі, де їм заманеться. Як наслідок, трамваї та тролейбуси, що не мають змоги об’їхати, змушені стояти годину, поки автомобілі не заберуть евакуатори чи самі власники. 

За словами директора ЛКП “Львівелектротранс” Ореста Козака, через ДТП та припарковані на коліях авто кількість оборотних рейсів трамваїв за останні дні зменшилася на 8-10%, – інформує прес-служба міськради.

“Скажімо в середу, через буксування фур на понад півгодини зупинився рух трамваїв біля депо на вул. Промисловій. Ситуація повторилася через декілька годин. На відрізку вул. Промислова – Липинського через ДТП було припинено рух трамваїв. 15 хвилин не прямували трамваї й по вул. Коперника, оскільки в цей час правоохоронні органи перекрили тут рух для відтворення подій злочину”, – інформує прес-служба мерії. 

У п’ятницю ситуація не покращилася. На вул. Вітовського вранці поламався вагон трамвайного маршруту №1. “Сьогодні зранку (у п’ятницю – “Пошта”) були випадки, коли через несправність авто, які стояли на трамвайних коліях, впродовж 30-40 хвилин не прямували трамваї. Так, опів на дев’яту на вул. Коперника не їздили трамваї, рух вдалося відновити лише через деякий час. На вул. Городоцькій зламалася маршрутка, тому не прямував трамвай №6”, – розповів заступник директора з руху ЛКП “Львівелектротранс” Олег Білокурий, інформує  прес-служба мерії.

Люди змушені по півгодини стояти на зупинках, очікуючи трамвай. Лише за четвер, 20 грудня, трамваї не виконали майже півтори сотні оборотних рейсів, а тролейбуси – 181. Тому працівники “Львівелектротрансу” та міські чиновники просять водіїв максимально дотримуватися Правил дорожнього руху, особливо під час складних погодних умов. Зокрема, не можна паркувати авто на тротуарах і трамвайних коліях, адже це унеможливлює роботу снігоприбиральної техніки та заважає руху електротранспорту.

Попри все це, є й позитивні моменти: у четвер в трамваях та тролейбусах  нарешті стало тепліше. Наразі триває перевірка справності систем опалення. Як інформувала прес-служба міської ради, система обігріву поки працює на понад 80% рухомого складу. За словами Віталія Чаговця, головного інженера ЛКП “Львівелектротранс”, пасажирів, які помітять, що у вагоні трамвая чи тролейбуса не працює обігрів, просять повідомляти про це у диспетчерську службу “Львівелектротрансу” за номером 235-84-48.

Нині є лише незначні проблеми з обігріванням тролейбусів. “Погана ситуація переважно у старих тролейбусах, яким понад 20 років. Встановлені там пічки більше не виготовляються, тому можливостей їх замінити ми не маємо. Таких вагонів близько 35. Але у новіших тролейбусах не існує жодних проблем із опаленням”, – каже Володимир Карпа, директор тролейбусного депо, інформує прес-служба міськради.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7792 / 1.56MB / SQL:{query_count}