Смачний настрій зимових свят

У Музеї шоколаду можна дізнатися багато цікавих фактів про солодощі та побачити шоколадний Львів у мініатюрі

У Музеї шоколаду можна дізнатися багато цікавих фактів про солодощі та побачити шоколадний Львів у мініатюрі

Дітвора вже закінчує своє навчання і активно готується до новорічних свят і канікул. Одні вже дістали з шафи лижні костюми, інші ж – у захопленні від новорічних розваг у центрі Львова. Про одне зі солодких місць на площі Ринок нині розповімо вам. Мова про Музей шоколаду – місце, де можна дізнатись багато цікавих фактів про солодощі, поласувати якісним шоколадом та отримати безліч позитивних емоцій! Він розташований на третьому поверсі будинку за адресою пл. Ринок, 6.

Отож, у вересні цього року спільно з Львівським палацом мистецтв та Львівський історичним музеєм відкрили експозицію шоколадного Львова – основні найвідоміші львівські будівлі, виконані з чорного шоколаду. Але майстрам здалось занадто легким завданням просто відтворити архітектуру, і надихнувшись експериментами художників, зробили спробу інтегрувати у львівський ландшафт світові пам’ятки. 

Відвідавши експозицію взимку, будете приємно здивовані, побачивши марципанових людей у костюмах, що спацерують вуличками міста. Всі вони зайняті своїми справами – одні вийшли на дефіляду, а інші квапливо поспішають додому – до рідних. Окрім самого шоколадного міста, на вас чекають вручну намальовані картини з шоколаду, розміром 0,7 на 1 м. 

Такі грандіозні витвори малювались близько двох діб кожна, і увібрали в себе всю енергетику нашого солодкого міста. На них місто не лише аристократичне та сповнене солодких історій, але й сучасно-інноваційне, як на репродукції картини Павла Федіва “Львів футуристичний”. На ній за Оперним театром сміливо розкинувся міст, якому вдалось розвантажити затори від трамваїв, а Полтву таки вдалось відмежувати від стоків та вивести з-під землі. Ви, мабуть скажете, що все це мрії, але, побувавши в солодкому світі шоколаду, таки хочеться вірити у доброту, взаємодопомогу та вічно триваюче дитинство!

партнери 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7096 / 1.55MB / SQL:{query_count}