“Мова” міських стін

В суботу і неділю у Львові відбудеться екскурсія, на якій розповідатимуть про довоєнні написи на будинках

В суботу і неділю у Львові відбудеться екскурсія, на якій розповідатимуть про довоєнні написи на будинках

Цими вихідними у нашому місті презентують новий екскурсійний маршрут “Автографи довоєнного Львова”, під час якого розповідатимуть про давні написи на львівських будинках.

Екскурсію проведе Іванна Гонак, співавтор нового путівника “Ім’я будинку та інші написи”. Екскурсія пройде місцями, де можна побачити найбільшу кількість збережених та відновлених довоєнних написів на львівських кам’яницях. Її учасники оглянуть рекламно-інформаційні історичні та релігійні написи, підписи архітекторів та скульпторів, титульні написи, меморіальні таблиці, створені до початку Другої світової війни. Крім того, під час екскурсії демонструватимуть фотографії втрачених написів та місць, що не ввійшли до її маршруту. 

“Відвідувачі центру часто цікавляться, де в нашому місті можна побачити будинки, подвір’я, брами, на яких збережені чи відновлені написи старого, довоєнного Львова. Такі місця не зажди входять до основних туристичних маршрутів, тому поява окремого, присвяченого цій тематиці, важлива для розвитку львівського туризму. Спостерігається використання нових написів, стилізованих під старовину, в оформленні комерційних закладів, що в історичній частині міста”, – каже керівник Центру туристичної інформації Львова Олена Голишева. Записатися на екскурсію можна на сайті vidviday.com.ua. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7289 / 1.54MB / SQL:{query_count}