Менше машин – більше простору

Львів’ян та чиновників закликають переосмислити вуличну інфраструктуру

Львів’ян та чиновників закликають переосмислити вуличну інфраструктуру

Львівські активісти урбан-руху переконуватимуть львів’ян, що нові дороги та будівництво паркінгів не повинні бути серед головних пріоритетів міської влади. Для цього організовують презентацію проекту “Переосмислення вулиць Львова”, де розкажуть про основні недоліки інфраструктури та планування міста, а також продемонструють дієві методи її поліпшення.

Учасники руху піднімуть болючі для Львова теми: затори,  паркування та рух автомобілів у межах пішохідних зон, ганебний стан громадського транспорту, нерозвинена велоінфраструктура, знехтувані громадські простори, занедбані дитячі майданчики та інші проблеми, з якими ми стикаємося щодня.

 “Ми не пересадимо на велосипеди людей, які давно їздять автомобілями, особливо тих, які користуються дорогими автівками. Це дуже важко. Особливо в нашій країні, де не спрацьовують жодні штрафи, а ДАІ –  декоративний орган. 

Проте, є ще багато тих, хто не має власних авто. Суть у тому, аби заохотити їх використовувати для пересування велосипеди”, – пояснює одну з цілей руху учасник “Lypneva.com” Дем’ян Данилюк. А подискутувати про те, яким ми хочемо бачити місто, можна буде завтра, 12 грудня, о 18.30 в конференц-залі Центру міської історії Центрально-Східної Європи за адресою: вул. Акад. Богомольця, 6 . 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8466 / 1.53MB / SQL:{query_count}