В очікуванні траншу

Львів чекає на 168 мільйонів гривень для оплати вже виконаних робіт із капітальних ремонтів доріг, а також на завершення раніше розпочатих

Львів чекає на 168 мільйонів гривень для оплати вже виконаних робіт із капітальних ремонтів доріг, а також на завершення раніше розпочатих

У Львові є чимало вулиць, які після ремонту ніяк не можуть довести до пуття, про що “Поштa” вже неодноразово писала. Причинами незакінчених робіт міські чиновники називали борги держави за виконані роботи. Однак традиційно наприкінці року з’явилася надія, що гроші таки дадуть, і робітники завершать розпочате. 

Так, днями  виконком Львівської міськради ухвалив рішення “Про надання згоди на отримання фінансової допомоги на безповоротній основі”. Відтак, Львів мав би отримати 168 млн грн на оплату вже виконаних робіт із капітальних ремонтів доріг, а також на завершення раніше розпочатих.

“Відтак, управління капітального будівництва укладе договір із ДП “Фінансування інфраструктурних об’єктів” і першочергові кошти можуть надійти до Львова буквально в найближчий час. Це дасть можливість розрахуватися за виконані роботи по дорогах, що виконані протягом 2010-2011 рр., а також завершити розпочаті раніше роботи напевно вже в 2013-му, бо погода зараз нам не дозволить цього зробити. Тому будемо очікувати на гроші”, – розповів Ігор Фалюта, в. о. керівника управління капітального будівництва. Про це інформує прес-служба міської ради. 

За інформацією мерії, досі місто не розрахувалося з робітниками за виконані роботи на вулицях Стрийській, Пасічній, Вернадського, Сяйво, Городоцькій, просп. Свободи, Ряшівській. 

“Тож, отримавши ці 168 млн грн, зможемо оплатити вже фактично виконані роботи і  продовжувати їх у наступному році. Оскільки ця допомога є безповоротна. Якщо інші бюджетні кошти в кінці року обнуляться, а невикористані повернуться в держбюджет, то ця допомога буде використовуватися доти, доки ми не виконаємо всієї програми зобов’язань”, – пояснив Ігор Фалюта.

Водночас Держказначейство досі не перерахувало грошей на ремонт вул. Богданівської, де нещодавно проклали другий шар асфальту. 

“Гроші на ремонт вул. Богданівської надійшли на початку листопада. Ми віддали документи в Держказначейство України у Львівській області для оплати. Таким чином підрядна організація змогла б закупити всі дорожні складові, необхідні для  асфальтування. Досі кошти не перераховані підрядній організації. Вони лежать, оформлені платіжним дорученням, з 2 листопада на рахунку Держказначейства.  Натомість зараз фірма-підрядник, маючи обігові гроші, закупила складові для ремонту і асфальтує, додаючи мінеральні добавки, які дозволяють це робити в таких погодних умовах.  На вул. Богданівській проклали лише другий шар, підготовчий, а не експлуатаційний. Але в будь-якому випадку, договір підписаний з гарантійним терміном у 10 років, і фірма не виїде, поки не буде підписано документи про введення в експлуатацію дороги та її надійність”, – каже в. о. начальника міського управління капбудівництва.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7266 / 1.56MB / SQL:{query_count}