Якісна допомога малечі

Відкрите учора відділення дитячої нейрохірургії в міській дитячій лікарні є єдиним на Західну Україну

Відкрите учора відділення дитячої нейрохірургії в міській дитячій лікарні є єдиним на Західну Україну

 З понеділка, 3 грудня, у міській дитячій клінічній лікарні у Львові розпочало роботу дитяче нейрохірургічне відділення. Це перше і наразі єдине таке відділення не лише у нашому місті, але і у всій Західній Україні. Основним завданням відділення є надання якісної медичної допомоги дітям зі Львова і області з нейрохірургічною патологією. 

“У цьому відділенні є 15 ліжко-місць для дітей, які будуть тут лікуватися. Різні форми хірургічного втручання  будуть фахові і на високому рівні. – каже міський голова Львова Андрій Садовий. – У цей непростий час місто змогло знайти кошти. Зокрема, майже 1 млн грн було інвестовано у це відділення. Умови тут досить якісні, хороші, можна пройти і лікування, і реабілітацію”.

Як зазначають медики, щороку є більше госпіталізованих дітей із нейрохірургічною патологією, зокрема з 508 дітей у 2007-му, до 622 дітей – 2011р. Також є більше оперативних втручань до 155 в 2011-му, вдвічі збільшилась кількість операцій новонародженим.

Нині лікарями-нейро­хірургами міської дитячої клінічної лікарні надається необхідний об’єм медичної допомоги дітям Львова та районів області з нейрохірургічною патологією: за рік із нейрохірургічною патологією госпіталізується понад 600 дітей, 150-170 оперується, в тому числі до 40 новонароджених. Переважно це черепно-мозкова та спинальна травма периферичної нервової системи, вроджені вади розвитку, набута гідроцефалія, об’ємні процеси центральної нервової системи, запальні процеси центральної нервової системи.

КОМЕНТАР

Володимир Зуб, керівник міського управління охорони здоров’я:

– Нейрохірургічне відділення – крок щодо виходжування дітей. Перше в Західній Україні відділення, яке дає можливість людям, які тут працюють, стати регіональним відділенням. Сподіваюсь, що концентрація фахівців-практиків, молоді спеціалісти, які знають мови, їздять за кордон і вчаться, наявність телемедицини і можливість консультацій з іншими клініками, дозволить нам суттєво покращити результати лікування наших хворих. 

Загалом за останні роки у дитячій лікарні ми відкрили чотири нових відділення. Плануємо відкриття ще одного нового відділення реабілітації дітей. Ми залучили обладнання завдяки нашій співпраці з благодійним фондом. Це обладнання вже є, воно працює. 

Незабаром приїде президент фонду з Німеччини і ми продемонструємо це обладнання громадськості. У лютому-березні відкриємо це відділення, приміщення вже готове. Дивлячись на перспективу, намагаємось створити в наших лікарнях такі умови, щоб бути лідерами по Україні.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7621 / 1.55MB / SQL:{query_count}