Ювілей консульської місії

Генконсульство Республіки Польща у Львові святкує 25-річчя

Генконсульство Республіки Польща у Львові святкує 25-річчя

Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові цьогоріч відзначає 25-річний ювілей із часу заснування у Львові польської консульської місії. З нагоди дати заплановано низку заходів та урочистостей, які триватимуть до середини 2013-го.  

Так, цими вихідними відбулася конференція “25-ліття польської консульської місії у Львові 1987-2012”. Метою заходу була не лише презентація напрацювань консульської установи у Львові, але й обговорення аспектів найновіших польсько-українських відносин, а також ролі та значення міста Львова для наших суспільств та народів.  

“25 років – це не так багато, але нам вже важко собі уявити як це було 25 років тому”, – сказав генконсул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд, додаючи, що саме Польща була першою країною, яка визнала незалежність України. 

За цей рік Генконсульство Польщі у Львові видало 6 тис. карт поляка, інформує zaxid.net. “Минулого тижня ми видали 300-тисячну візу”, – каже Ярослав Дрозд. Також, з його слів, за цей рік видали 50 тис. карт для перетину в межах малого прикордонного руху. А з 1 грудня 2011-го консулат видав 15 тис. віз закупівельного туризму.

ДО ТЕМИ

 У Львові у Національному музеї ім. Андрея Шептицького триває виставка про традиції польської консульської служби. На виставці представлені фотографії та документи, які зібрали із приватних архівів, а також інших офіційних архівів. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7773 / 1.53MB / SQL:{query_count}