Електротранспортні покращення

Вже незабаром до дев’я­ти львівських трамвайних маршрутів додасться ще один, який сполучатиме вул. Пасічну із залізничним вокзалом. Таке нововведення у мерії обґрунтовують поганим сполученням цього району із залізничними вузлами. 

Вже незабаром до дев’я­ти львівських трамвайних маршрутів додасться ще один, який сполучатиме вул. Пасічну із залізничним вокзалом. Таке нововведення у мерії обґрунтовують поганим сполученням цього району із залізничними вузлами. 

“З вокзалу в той бік їде 29-та маршрутка в Лисиничі і зранку люди змушені робити пересадку. Також ще є  24-ий автобус, але він також їде не по вул. Городоцькій. Сполучення у такому форматі є проблемним, томи ми вирішили відкрити такий маршрут. Ми можемо це впровадити ще й завдяки тому, що у нашій вагонно-ремонтній майстерні щомісяця капітально ремонтують три вагони”, – каже начальник міського управління транспорту Микола Жук , інформує прес-служба.
Трамвай їхатиме із заліз­ничного вокзалу вниз по вул. Городоцькій, а назад тимчасо­во через пл. Ринок. Спочатку на маршруті курсуватиме чотири вагони. Коли саме запустять маршрут– поки не відомо. 
Новий маршрут без нових трамваїв
Натомість у “Львівелектротрансі” не певні, що мають матеріально-технічну базу для того, аби створити но­вий трамвайний маршрут.
“Взагалі ми лишень націлюємося робити такий маршрут. Коли була закрита на ре­монт вул. Коновальця, то трамваї так і їздили з Пасічної на вокзал. Це був добрий маршрут. Але тепер, коли всі вже курсують по своїх маршрутах, то ще не зрозуміло якою буде ситуація. Адже, щоб відкрити маршрут треба робити інтервал хоча б 10 – 15 хв., тоді він буде ефективний і пасажири будуть його чекати. Але якщо зробимо інтервал значно більший, отакий як на “четвірці” – 40 хв. Хто на нього чекатиме?  Можливо, коли ми трохи збільшимо випуск відремонтованих вагонів, і нормально ввійдемо в зиму то й появиться такий маршрут. На мою думку, скоріш за все відкриємо його на весну”, – пояснив “Пошті” заступник директора з руху “Львівелектротрансу” Олег Білокурий.
Зі слів транспортника, якби в них в парку був резерв вагонів, то відкрити маршрут не становило би проблеми. Але поки наразі в них немає вільних відремонтованих трамваїв. “Якщо буде вказівка зверху, то доведеться відкрити такий маршрут, однак тоді прийдеться знімати трамваї з інших напрямків, з тої ж “двійки”, з “дев’ятки”, від­повідно погіршити ситуацію в тих керунках. На запланований маршрут потрібно як мінімум п’ять вагонів. Сьогодні випускаємо на колію 60 вагонів, коли дійдемо до 63-64 тоді можна буде думати про новий маршрут”, – певен Олег Білокурий. 
Закордонне дешевше за наше
Ще один крок до покращення в громадському транспорті зроблять вже в грудні цього року. Місто закупить чотири тролейбуси у Чехії.  
“Будемо купувати вживані тролейбуси, але дуже хорошої якості. Ми не можемо купити новий тролейбус за 2 млн грн, у той час, як тролейбус з Чехії з розмитненням, перевезенням коштує 300-350 тис. грн. Перші чотири тролейбуси надійдуть уже в грудні.  З них будуть три тролейбуси-гармошки, які курсуватимуть на маршруті №13. Це короткий маршрут з великим пасажиропотоком. У такому форматі як сьогодні, він не справляється у час-пік, тому там потрібно більше машин”, – зазначає Микола Жук.
У перші місяці наступного року в Празі закуплять ще 6 тролейбусів. 
“Кондуктори” 
на зупинках
Ще однією новацією-експериментом стануть працівники “Львівелектротрансу” на трьох трамвайних зупинках, що продаватимуть квитки.
 “Це буде експеримент. Квитки продаватимуть працівники у відповідних жилетах комунального підприємства на зупинках на вул.Руській, на вул.Дорошенка та на вул.Сахарова. Адже не всі пасажири, які заходять на цих зупинках не через передні двері і їдуть кілька зупинок, передають за проїзд. А кіосків, де можна купити квитки, на цих зупинках нема, – каже Микола Жук. –  Бо що то за трамвай, який їздить майже заповнений і привозить 500-600 грн за цілий день. Це зовсім не та кількість пасажирів, які він перевозить. Кожна людина має заплатити за проїзд, бо грошей на розвиток “Львів­електротрансу” нам ніхто не дасть”.
Посадовець певен, що якщо буде краща оплата проїзду, то підприємство зможе стати прибутковим, бо цього року “Львівелектротранс” уперше у своїй історії не став збитковим, а вийшов на “нуль”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7892 / 1.58MB / SQL:{query_count}