Операція “Очищення”

У Львові побудують станцію зливу стоків, а у Самборі –  каналізаційні очисні споруди

У Львові побудують станцію зливу стоків, а у Самборі –  каналізаційні очисні споруди

На вулиці Пластовій найближчим часом побудують станцію зливу стоків на території каналізаційних очисних споруд. “Львівводоканал” уже уклав угоду з “Львівбудпроект” на виготовлення проектно-кошторисної документації за гроші навколишнього природного середо­вища Львівської міської ради, інформує прес-служба мерії. 

“Коли ми отримаємо проектно-кошторисну документацію, тоді й дізнаємося скільки ж вартуватиме будівництво станції приймання нечистот. Але вже зараз можна припустити, що мова йтиме про мільйони гривень. Наприклад, для реконструкції очисних споруд треба близько 100 млн грн. Комунальне підприємство “Львівводоканал” сподівається на фінансування цих об’єктів за кошти державного та  міського бюджетів у 2013-му”, – зазначили у “Львівводоканалі”.

У ратуші кажуть, що цього року розробили проект на реконструкцію каналізаційних очисних споруд. Після реконструкції передбачається покращення очищення стоків завдяки застосуванню нової інтенсивної біотехнології та енергоощадного обладнання.  Тепер проект на реконструкцію очисних споруд повинен пройти перевірку у “Укрдержбудекспертизі” і лише після отримання висновку чиновники планують затвердити вартість будівництва і планувати видатки на 2013 рік. 

Тимчасом  каналізаційні очисні споруди побудують у Самборі. При належному фінансуванні планується завершити реалізацію цього проекту до кінця 2014-го, інформує прес-служба ЛОДА.

Цей проект розроблено задля забезпечення очищення стічних вод до нормативних показників і припинення скиду неочищених стічних вод у русло річок Млинівка, Дубрівка та недопущення забруднення поверхневих вод Дністра. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8625 / 1.54MB / SQL:{query_count}