Незаконний конкурс?

Міські депутати поставили під сумнів законність проведення конкурсу для визначення перевізника на шести міських маршрутах

Міські депутати поставили під сумнів законність проведення конкурсу для визначення перевізника на шести міських маршрутах

У ратуші 4 жовтня мало відбутися публічне відкриття конвертів, в яких містилися пропозиції перевізників щодо роботи на шести міських маршрутах, які зараз обслуговує фірма “Успіх БМ” (йдеться про маршрути 47А, 48, 49, 50, 51 та 53). Однак зробити цього конкурсний комітет не захотів… 

Перед засіданням депутат-“свободівець”, голова міської комісії з депутатської діяльності та законності Любомир Мельничук заявив, що конкурс незаконний. Адже, згідно з постановою Галицького районного суду та ухвалою сесії, перед оголошенням конкурсу потрібно подати на затвердження ради низку документів.

“Організатор конкурсу – департамент житлово-комунального господарства – повинен був перед його оголошенням розробити кілька документів, серед яких дуже важливий – про порядок проведення технічного аудиту. Саме він регулює відносини між перевізником і замовником. Тобто якщо цього документа немає, то навіть банальне дотримання графіка не може буде оскаржене. То кому вигідна така “мутна вода”?” – запитує Любомир Мельничук.

Голова міської комісії з депутатської діяльності та законності додав, що і конкурсний комітет не має належних повноважень, адже його склад теж не був затверджений. Цей аргумент переконав членів комітету, тому відкривати конверти вони відмовились.

Проте заступник начальника юридичного управління ЛМР Дмитро Пецій, член цієї комісії, певен, що конкурс законний.

“Організатор конкурсу керувався постановою Кабінету Міністрів, що повністю регулює його проведення. Тому департамент житлового господарства та інфраструктури законно ухвалив рішення про доцільність оголошення конкурсу для забезпечення перевезення пасажирів у Львові. А сьогодні настав відповідний термін для відкриття конвертів, що є повноваженням виключно організатора”, – зазначив посадовець. І додав, що про постанову суду в міській раді знають, але вона вже оскаржена в адміністративному суді, тому наразі чекають нового рішення. 

Та, попри заперечення депутатів, конкурс усе ж таки проведуть.

“Конкурс на маршрути 47А, 48, 49, 50, 51 та 53 відбудеться 22 жовтня. Сьогодні ми хотіли зробити публічне відкриття конвертів і для ознайомлення зібрали конкурсний комітет. Хоча, згідно з постановою Кабміну, могли це зробити самостійно. Що й зробимо сьогодні, адже учора о 17 годині закінчився прийом документів, і конкурсний комітет повинен розпочати розгляд пропозицій. На жаль, публічне відкриття було зірване. Всі заяви виглядають радше як піар-фарс, аніж як ґрунтовно проведена юридична робота”, – резюмує Андрій Білоус, заступник начальника міського управління транспорту.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7729 / 1.55MB / SQL:{query_count}