Транспортна плутанина

Область і місто ніяк не можуть вирішити, хто і яким чином має припинити хаос на маршрутах приміських автобусів

Область і місто ніяк не можуть вирішити, хто і яким чином має припинити хаос на маршрутах приміських автобусів

Обласні посадовці та приміські перевіз­ники цього тижня вже укотре зібрались для того, аби висловити своє “фе” міській владі Львова. Їм не подобаються її наміри обме­жити рух приміських автобусів територією міста. 

Так, із впровадженням нової транспортної схеми частина приміських автобусів дублює маршрути міських. І річ тут не лише у грошах, які їх водії  забирають у своїх “міських” колег, а в тому, що зовнішній вигляд і комфорт у цих маршрутках далекі від вимог, висунутих до аналогічного транспорту у Львові.

“Ми ставимо вимоги до своїх перевізників стосовно стану рухомого складу. У нас відчутне оновлення автобусів. А весь той “непотріб”, який ми вивели за межі міста, фактично повертається на приміські маршрути, що не дозволяє нам покращити транспортну ситуацію”, – зазначив “Пошті” Андрій Білоус, заступник начальника управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради.

У мерії хочуть, щоб згідно із законом, приміські автобуси відправлялись лише з автостанцій або з інших зупинок у місті, які мусять бути обов’язково погоджені міською радою. Це, своєю чергою, й викликало спротив приміських перевізників, які не хочуть втрачати левову частку свого прибутку. 

Дійти консенсусу і погодити маршрути приміського транспорту у Львові досі не вдалося. Періодично відбуваються зустрічі, конференції, але з 14-ти напрямків заледве затвердили трохи більше як половину. Найголовнішим аргументом на учорашній зустрічі в ЛОДА було те, що міські чиновники при скороченні маршрутів не враховують інтересів жителів прилеглих до Львова сіл, що працюють у місті. 

Хоча, до слова, чимало львів’ян також дістаються  місця роботи двома маршрутками. “Якщо маршрут скоротити, то люди будуть змушені два, а подекуди й три рази платити за проїзд. Окрім соціального чинника, скорочення згаданих маршрутів неможливе ще й тому, що місто не збудувало відповідних автостанцій для їх обслуговування”, – зазначив начальник управління інфраструктури Львівської ОДА Володимир Корпан. 

Натомість у міському управлінні транспорту мають своє бачення.

“Деякі приміські маршрутки давно перестали бути приміськими. Адже основна їх функція – вже не забезпечення транспортного сполучення ближніх сіл зі Львовом, а перевезення жителів адміністративною територією міста. Є приклади, коли протяжність маршруту поза межами міста – всього один кілометр, а далі він  пролягає через увесь Львів, – пояснює Андрій Білоус. – Зараз ми шукаємо такі місця для кінцевих зупинок, на яких можна було б безперешкодно розвернути автобус, а людям було зручно добиратись. Але ми готові йти на компроміс”.

У ЛОДА зазначили, що погодження маршрутів та кінцевих зупинок приміських автобусів повинно відбутись за два-три тижні, однак міські чиновники вже не сподіваються на швидке вирішення проблеми…

ДО ТЕМИ

Позов на Андрія Садового від ОДА 

Управління розвитку інфра­структури Львівської ОДА подало до Галицького районного суду м. Львова позов на міського голову Львова щодо захисту ділової репутації згаданого управління. Володимир Корпан, керівник цього підрозділу ОДА, наголосив: ідеться про спростування висловлювань Андрія Садового на адресу управління про те, що воно “є корумпованим і таким, яке укладає безпідставно тимчасові договори на перевезення”. “Якщо Андрій Садовий вважає, що він правий, нехай це доведе”, – зазначив Володимир Корпан. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7141 / 1.57MB / SQL:{query_count}