Квиткова маніпуляція

Сьогодні дізнаємося, чи повернуть міські посадовці львів’янам,як і обіцяли з вересня, зручний трансферний квиток, чи вигадають нову причину, аби він залишився історією

Сьогодні дізнаємося, чи повернуть міські посадовці львів’янам,як і обіцяли з вересня, зручний трансферний квиток, чи вигадають нову причину, аби він залишився історією

Напередодні транспортної революції мешканці Львова познайомилися з європейською традицією – трансферним квитком. Мова про ту новацію транспортників, за якою пасажир міг проїхати за дві гривні у двох автобусах поспіль.

Таким чином посадовці сполучили маршрутками різні райони міста. Зокрема, пасажир, придбавши квиток в одному автобусі, міг зробити трансфер, тобто пересадку у центральній частині Львова на інший радіальний маршрут. 

Щоправда, на час Євро-2012 новацію, яку вже встигли вподобати пасажири, скасували. Однак у липні міські посадовці обіцяли таки повернути трансферний квиток. 

Зважаючи на те, що пасажиропотік улітку зав­ше є меншим, в управлінні транспорту Львівської міськради спільно з АТП №1 вирішили, що це буде не доцільно. Як наслідок – заявили, що відновлять трансферний квиток із вересня, коли у міському транспорті побільшає пасажирів.

“Коли ми проаналізували ситуацію з пасажиропотоком влітку, виявилося, що мешканці звертаються за трансферними квитками у чотири рази менше, ніж це було навесні, коли був пов­ноцінний пасажиропотік. Тому впродовж літа трансферні квитки скасовані. Це питання буде додатково переглянуто у вересні, коли пасажиропотік знову стане повноцінним”, – ще у липні зазначав начальник міського управління транспорту та зв’язку Микола Жук.

На календарі вже другий тиждень вересня, а згадані квитки й досі не діють. Тому “Пошта” вирішила з’ясувати, чому ці квитки не відновили і львів’янам доводиться платити вдвічі більше, аби доїхати з одного району міста в інший?

У міському управлінні транспорту та зв’язку “Пош­ту” запевнили, що власне  сьогодні, 11 вересня, стане відомо, чи буде повернено трансферний квиток у Львові. 

“Ми сьогодні (понеділок, 10 вересня – “Пошта”) ще пропрацьовуємо різні варіанти, але вже завтра (вівторок – “Пошта”) стане відомо – бути квитку, чи ні. Дані вже всі ми маємо, сьогодні з керівником АТП №1 будемо вирішувати як діяти. Свого часу впровадили трансферний квиток, однак тепер думаємо, чи буде нам це вигідно, чи ні, – каже Микола Жук. –  Основна проблема в тому, що дуже багато було і депутатських звернень і громадських ініціатив, стосовно коригування певних маршрутів. Тому нині щораз менше містян їздить радіальними автобусами з пересадками. Натомість, вони користуються прямими, які сполучають різні райони. Спочатку їх не було, але потім із внесенням коректив у транспортну схему, їх є достатньо”.

Зі слів чиновника, друкувати квитки – економічно не вигідно, оскільки на кожен день потрібно по два види – до обіду і після. Мовляв, це недешево! 

“Вихід тут я бачу один – електронний квиток, який ми давно пропонуємо. Поки, на жаль, депутатський корпус Львівської міської ради не бачить можливості його впровадження”, – зазначив учора  виданню начальник міського управління транспорту.

АТП № 1 є найбільш зацікавленою стороною в цьому питанні, адже саме на їхні плечі лягають витрати стосовно друку квитків. Тому “Пошта” намагалась з’ясувати, які настрої панують серед транспортників. Однак, на жаль, там не надто охоче говорять про трансферний квиток! “Трансферний квиток – це не моє питання… Цим займається міське управління транспорту і тільки!”, – лаконічно відповів керівник АТП № 1 Михайло Сидорович.

У депутатів на цю тему – своя думка. Так, Валерій Веремчук, член  депутатської комісії, інженерного господарства, транспорту і зв’язку міськради вважає відмовки міських чиновників – абсурдними. 

“Дуже дивне пояснення про економічну невигідність трансферного квитка. Оскільки вартість маленького папірчика становить мінімальний відсоток від ціни проїзду в транспорті. Тому це, як на мене, не відповідає реальному стану справ, – акцентує Валерій Веремчук. – Варто знову ж таки пригадати, за яких обставин від трансферного квитка відмовлялися. Тоді чиновники обумовлювали це необхідністю. Адже на час Євро-2012 – центр був перекритий, не було можливості великим автобусам збиратись всім в одній точці. Та від футбольного чемпіонату вже минуло понад два місяці, а квиток так і не повернули. Натомість чуємо все нові і нові причини. Чому тоді ж не говорили про збитковість цих квитків?!”

А ось введення єдиного електронного квитка депутат вважає наразі нереальним.

“Стосовно електронного квитка є ціла низка проблем, які ми неодноразово обговорювали. Зокрема, невідомо, за які кошти мали б його впроваджувати та закуповувати обладнання, чи буде це вигідно перевізникам, хто буде керувати цими операціями? Також важливо, а чи не будуть потім львів’яни платити 3 – 4 грн за проїзд? На ці питання нам відповіді наразі так і не дали, тому довірити цю реформу  управлінцям, які й так наробили цілку купу проблем, ми не можемо”, – наголошує Валерій Веремчук.

Львів’янам ж залишається тримати кулаки за те, щоб сьогодні посадовці  і транспортники порозумілись і подумали не тільки про свої вигоди, але й про велику кількість людей! 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7326 / 1.59MB / SQL:{query_count}