Львів’яни гинуть через чадний газ

Несподівано холодна зима змусила львів’ян посилено обігрівати свої помешкання, що в багатьох випадках призвело до трагічних наслідків.

Несподівано холодна зима змусила львів’ян посилено обігрівати свої помешкання, що в багатьох випадках призвело до трагічних наслідків.

Як повідомило управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, лишень за два перші місяці 2012 року вже було зафіксовано 34 випадки отруєння людей чадним газом. Статистика сумна: загинуло семеро осіб, постраждало 45 людей, з них 11 – діти. 
Зокрема, першого березня на вулиці Ярослава Мудрого отруїлись чадним газом дві особи: 28-річний житель селища Добротвір Кам’янка-Бузького району та 18-річний житель селища Лисків Жидачівського району, які на двох орендували квартиру. Потерпілих доставили до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні у стані середнього ступеня важкості. А 28 лютого бригада швидкої медичної допомоги з діагнозом “отруєння чадним газом середнього ступеня важкості” доставила в реанімаційне відділення Львівської обласної клінічної лікарні мешканку Франківського району Львова 1989 р. н. Попередня причина отруєння – несправність газової колонки. 
Також 28 лютого в тому ж таки Франківському районі лікарі поставили діагноз “отруєння чадним газом” двом особам: чоловікові та жінці 1989 р. н. На щастя, отруєння виявилося легким – обоє постраждалих від госпіталізації відмовилися. Попередня причина інциденту – перегрів пічки. 
Нагадаємо, що чадний газ (окис вуглецю) – безколірний газ без запаху. Отруєння ним може статись під час роботи бензинових двигунів, при згорянні природного газу, при пожежах та на деяких промислових об’єктах. Більша частина смертельних випадків трапляється у закритих приміщеннях з відсутньою вентиляцією, наприклад, у квартирах, де встановлені євровікна без повітрофільтрів, та в гаражах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7800 / 1.54MB / SQL:{query_count}