Майже половина львів’ян (43%) взяли б участь у парламентських виборах, якби вони відбулися наступної неділі, і трохи більше населення міста (47%) прийшли б на дільниці, якби відбувалися президентські перегони. Такі результати дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”.

Традиційно найвищий рівень мобілізації серед виборців ВО “Свободи”, якщо говорити про парламентські вибори, та серед виборців Юлії Тимошенко у випадку президентських. Найнижчий рівень мобілізації серед мешканців міста, які не визначились зі своїм вибором, та серед категорії “проти всіх”.

Якби вибори до ВРУ відбувались наступної неділі, 26,8% львів’ян підтримали б “Свободу” (серед тих, хто має намір взяти участь у виборах). “Батьківщину” підтримали б 18,1% виборців, “Фронт змін” – 14,8%, Партію регіонів – 4,4%, “Громадянську позицію” – 3,8%, УДАР – 3,6%, “Сильну Україну” – 3,3%, “Нашу Україну” – 2,1%, Європейську партію – 1,6%, Народний рух – 1%. Підтримка кожної з решти партій становить менше 1%, загалом – понад 5%. Не підтримали б жодну партію 7,2% виборців, не визначились – 8,2%.

Якби президентські вибори відбувались наступної неділі, 22,4% львів’ян проголосували б за Юлію Тимошенко (дані приведені серед тих, хто має намір взяти участь у виборах). Соціологи кажуть, що Юлія Тимошенко вперше за останні півроку очолила рейтинг політиків на посаду Президента у Львові. Такий результат досягнуто за рахунок найвищої мобілізації її прихильників (готовності взяти участь у виборах). Порівняно з лютим, рейтинг лідера “Батьківщини” виріс із 18 до 22%.

Рейтинг А.Яценюка не змінився – його підтримали б 19,4% виборців, на три відсотки зріс рейтинг О.Тягнибока – до 17,4%, А. Гриценка – 6,8%, С.Тігіпка – 4,1%, В.Януковича – 3,6%, В. Ющенка – 3,3%, В.Кличка – 3,3%. Інших кандидатів підтримали б понад 6%. Не підтримали б жодного кандидата близько 8% виборців, не визначились – 6%.

Найбільший прогрес демонструє А.Гриценко, рейтинг якого динамічно зростає і у березні вперше досяг позначки 7%. Так само додала в рейтингу й “Громадянська позиція”. Рейтинг В. Кличка балансує на рівні 3-4%.

В. Ющенко далі втрачає, його рейтинг вперше опустився до позначки 3%. Втрачають також В.Янукович, рейтинг якого також вперше опустився до позначки 4%, та С.Тігіпко (4%).

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7807 / 1.54MB / SQL:{query_count}