Травневі свята без провокацій

Із наближенням травневих свят, зокрема Дня перемоги 9 травня, Львовом усе частіше ширяться чутки про можливі політичні провокації у ці святкові дні. Про це у вівторок говорили у Львівській облраді

Із наближенням травневих свят, зокрема Дня перемоги 9 травня, Львовом усе частіше ширяться чутки про можливі політичні провокації у ці святкові дні. Про це у вівторок говорили у Львівській облраді: депутати зазначали, що не можна піддаватися на ймовірні провокації. А потім і міський голова Львова на брифінгу заявив, що не радив би нікому чинити провокації у Львові 9 травня.

А підстави не тільки говорити, але й готуватися до провокацій є. Як повідомляли ЗМІ, партія “Русское единство” має намір 9 травня пройти урочистою ходою головним вулицями Львова до пагорба Слави, щоб покласти там квіти. У партії зазначають, що 9 травня  понад тисяча активістів мають намір узяти участь в акції.

“Думаю, що всі, хто живе в Україні, мають поважати закони України, Конституцію. Є право на зібрання, на висловлення своєї думки, але робити провокації я би не радив нікому, робити провокації у Львові – це непотрібно”, – сказав Андрій Садовий. Мер зазначив, що місто радо прийме всіх охочих приїхати до Львова на травневі свята.

“Якщо хтось із громадян України чи громадян інших країн влаштовуватиме дійства, які будуть порушувати спокій городян, які будуть своїми діями викликати міжнаціональну напругу, звичайно, буде вступати в дію інша частина – рішення судів, які мають унеможливити такі речі”, – додав мер.

Яка ж усе таки ймовірність провокацій у День перемоги 9 травня?

Традиційно українці (львів’яни не є винятком) на травневі свята виїжджають за місто. Чимало людей їдуть у село обробляти город, інші – на природу смажити шашлики, студенти ж подаються додому. Цього року 7 – 9 травня Львів святкуватиме 755-річчя, відповідно, кількість туристів у місті значно зросте. Тим часом ВО “Свобода” 9 травня не проводитиме жодних акцій, а 10 травня пропонує відзначати Свято героїв.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7498 / 1.54MB / SQL:{query_count}