Мистецькі розмови з Микитою Каданом

“Територія терору” представить план роботи з колекцією радянської спадщини в музеї на 2020 – 2022 роки

Уже за тиждень, 17 грудня, о 19.00 в музеї “Територія терору” відбудеться Artist talk із художником та куратором Микитою Каданом. Митець розповість про власні проєкти, пов’язані з дослідженням “війни пам’ятей” (конфліктами всередині різних версій офіційних політик пам’яті України, пострадянського простору та Східної Європи), а також способів оповідати історію в музеї.
Під час розмови Микита Кадан представить проєкти “Одержимий може свідчити у суді”, “Хроніка”, “Проєкт руїн”, поділиться досвідом роботи з Національним музеєм історії України та з Кмитівським музеєм образотворчого мистецтва.
Директорка “Території терору” Ольга Гончар у рамках Аrtist talk представить план роботи з колекцією радянської спадщини в музеї на 2020 – 2022 роки, а також спільні проєкти з Микитою Каданом, пов’язані з артефактами колекції –пам’ятник Юрію Великановичу і Монумент слави, та дослідженням спадщини художника Федора Тетянича (у співпраці з Луганським обласним краєзнавчим музеєм (м. Старобільськ) та краєзнавчим музеєм у Попасній).
Крім того, в рамках досліджень у 2020 році музей “Територія терору” ініціює серію публічних заходів про методи та інструменти для критичного переосмислення радянського минулого в Україні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7772 / 1.53MB / SQL:{query_count}