Вернісаж робіт Лілії Студницької

У столичному культурному центрі Spivakovska ART:EGO відкриють виставку львівської художниці

В п’ятницю, 18 листопада, в культурному центрі Spivakovska ART:EGO (вул. Саксаганського, 59-б) відбудеться відкриття персональної виставки “Колоризація” молодої львівської художниці Лілії Студницької. Проект складається з 20 живописних робіт та інсталяцій. Представляє художницю Art Convoy Agency.
Лілія Студницька давно відома у Львові завдяки вражаючим яскравим картинам. А в Києві її персональний проект буде презентований уперше, хоча кілька разів роботи Студницької вже були представлені на групових виставках у столиці, в тому числі на торгах аукціонного дому “Золоте січення”.
“Роботи Студницької притягують погляд і промовляють зрозумілою глядачеві мовою. Живопис цієї молодої художниці дуже ефектний, перебуває ніби в нескінченному русі, але не елегійно-спокійному, а все ж таки в активному і бурхливому”, – зазначає організатор виставки і засновник Art Convoy Agency Світлана Старостенко.
“Мій новий проект є емоційним сприйняттям природи, композиційним і тональним експериментами, що й створює особливі візуальні ефекти. Саме в цьому органічному поєднанні урочистості живої природи і тривожного передчуття змін складається правдива переконливість полотен. Всі мої роботи можна назвати пейзажами, але не варто шукати в них ознаки конкретної місцевості – це узагальнений образ вічного свята природи”, – розповідає про свій проект Лілія Студницька.

Лілія Студницька народилася в 1988 році у Миколаєві. В ранньому віці переїхала з родиною до Львова. У 2009-ому закінчила Львівський державний коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. І. Труша. В 2011 році закінчила Львівську національну академію мистецтв. У різні роки у Львові відбулися кілька персональних виставок художниці. Учасниця численних групових виставок у Львові, Одесі, а також у Нью-Йорку, Нью-Джерсі і в Чикаго; учасниця пленерів як в Україні, так і за кордоном, зокрема в Швейцарії. Роботи Лілії Студницької не раз продавали на київських аукціонах сучасного мистецтва.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8070 / 1.53MB / SQL:{query_count}