Що таке “Бармаглот” і до чого тут культура

Цієї неділі львів’янам презентують радіо нового формату

Завтра, 31 липня, о 16.00 в Першій львівській медіатеці відбудеться презентація нового радіо  “Бармаглот”. Особливістю проекту є  його ідея – культурна радіо­станція. Автори ініціативи зазначають, що попри музику різних стилів, слухачі зможуть насолодитися оригінальними передачами про літературу, живопис, танець, науку, філософію тощо.
“Ми пропонуємо вам культурну радіостанцію “Бармаглот”. Її особливістю є кількість музичних композицій у нашій базі – понад 100 тисяч, – коментує автор проекту “Бармаглот” Станіслав Тарасенко. – Ну і, звісно ж, сама музика, яку ми не поділяємо на розважальну (“попсу”) та елітарну (“зарозумілу”). Будь-яка музика хороша, якщо вона хороша. Також, крім музичної складової, запустимо авторські радіопередачі про культуру,  які не мають аналогів в Україні”.
Станіслав Тарасенко стверджує, що сучасний український інтернет-радіопростір  тільки починає формуватися, ставати справді цікавим. Команда радіостанції “Бармаглот” переслідує одну мету – дати людям можливість слухати якісну музику та програми, роблячи це у “розважально-повчально-веселому” стилі.
Що ж почує український слухач у ефірі нового радіо? Найгострішою темою та завданням є висвітлення питання культури в найширшому розумінні цього слова: від історії нових часів до античної поезії, від новин зі світу сучасної культури до передач про оперу і театр, від озвучення в ефірі фрагментів повістей та оповідань до наукових лекцій. А ще радіоведучі не уникнуть обговорення питань про комікси, наукову фантастику, спортивні ігри, богословські трактати чи європейські міфи.
Що стосується музики, то сучасні меломани зможуть послухати все. На “Бармаглоті” пануватимуть еклектика, анархізм і непередбачуваність. Від золотої доби шістдесятих (Beatles, Donovan, Rolling Stones, Simon & Garfunkel, Arthur Brown, Bob Dylan) до ультрасучасних альбомів (Animal Collective, CocoRosie, Aphex Twin чи Paradise Bangkok Molam International Band). На хвилях радіостанції лунатиме музика від стареньких блюзменів Нового Орлеана до сучасних ірландських та британських джазменів, від класиків Баха та Брамса до електронних бунтарів Нобукази Такемури та Рюїчі Сакамото. 
Станіслав Тарасенко зазначає, що тестовий варіант проекту запустять, найімовірніше, вже у вересні. А от пов­ноцінно радіостанція транслюватиме і передачі, і музику аж із жовтня. Наразі команда збирає гроші для того, щоб радіо “Бармаглот” звучало в сучасному інтернет-просторі  України та світу. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7704 / 1.55MB / SQL:{query_count}