Змінимо життя на краще!

У Львівському палаці мистецтв відбувся фестиваль “ЕКОняка”

В рамках проекту “Арт-манія” у Львівському палаці мистецтв відбувся фестиваль із чудернацькою назвою “ЕКОняка”. “Його мета – привернути увагу до актуальних екологічних та духовних проблем сучасності”, – пояснює художниця Анастасія Єдрьонкіна. 
До ідеї долучилося багато творчих та небайдужих людей. 
Розпочався фестиваль майстер-класом від Тимура Гогітідзе, у якому міг взяти участь кожен, об’єднавшись у так зване “барабанне коло”.
Люди, що захоплюються творчістю гурту “Подорож по вертикалі”, мали шанс якийсь час дивитися на життя з іншого боку, слухаючи оригінальну музику. 
Тим, кому цікаво, як можна жити в місті і не завдавати шкоди довкіллю, ініціативна група “Друг природи” дала кілька порад під час лекції “Екологічний спосіб життя”. Зокрема, поділилася секретами миття посуду без застосування синтетичних мийних засобів, розумного використання побутової техніки, що допоможе зекономити земні ресурси. “Чудовим засобом для миття посуду є гірчичний порошок, який добре відмиває жир. Ще один ворог природи – товари одноразового використання. Одна сім’я із чотирьох осіб викидає за рік три кілограми пластикових пакетів, що повільно розкладаються, насичуючи атмосферу шкідливими речовинами”, – каже Оля, представниця ініціативної групи “Друг природи”.  
Приємно вразила поціновувачів мистецтва вистава екотеатру Wind of change під назвою “Правдива історія”, під час якої глядачі перенеслися в давню Японію і дізналися, чому людей називають святими та чим імператор відрізняється від святого.
Спеціально для відпочинку було обладнане місце з назвою Lounge Room, де кожен міг навчитися древніх практик чи просто розслабитися. 
Під час лекції “Чудодійна зелена дієта” всі, хто хотів (а таких, до речі, був цілий зал), дізналися про переваги вегетаріанської кухні. Були розвінчані деякі міфи: “Те, що, виключаючи зі свого раціону тваринні жири, ми не отримуємо однієї амінокислоти – неправда, бо усі амінокислоти ми можемо отримувати з бобових рослин, молочних продуктів і горіхів. Ще один міф – щоби насититися, потрібно багато з’їсти. Це також неправда”. 
Крім того, відвідувачі  могли смачно пообідати в екобуфеті, проголосувати за роботи художників, побувати на різноманітних майстер-класах, насолодитися чудовою музикою – одне слово, весело і з користю провести час. Фестиваль тривав аж до вечора і закінчився концертом гурту AtmAsfera, який поділився з усіма присутніми своєю неймовірною енергетикою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7760 / 1.54MB / SQL:{query_count}