Росія погрожує санкціями проти Facebook, Twitter і Google

Глава “Роскомнадзора” Олександр Жаров скерував офіційні листи з вимогою виконувати вимоги російського законодавства в штаб-квартири компаній Facebook, Twitter і Google

зображення: businesskorea.co.kr
В разі продовження “протиправних дій” чиновник пообіцяв вжити до соцмереж санкції, йдеться в матеріалі російської газети “Известия”. Мова йде про штрафи та блокування сторінки з “протиправною” інформацією.
Претензії стосуються недотримання компаніями вимог російського закону про блогерів: нібито Facebook, Twitter і Google не представили даних про добову відвідуваність низки інтернет-сторінок, а також відомостей, що дозволяють ідентифікувати власників акаунтів з добовою відвідуваністю понад три тис. осіб.
У Росії за ненадання цих даних передбачено штраф або адміністративне призупинення діяльності до 30 діб. При цьому покарання за такі адміністративні порушення призначає сам “Роскомнагляд” без залучення судових інстанцій.
Також у своїх листах Олександр Жаров попередив, що в разі, якщо компанії не видалять зі своїх сайтів “iнформацiї, що мiстить заклики до масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності або участі в несанкціонованих публічних заходах”, то “Роскомнагляд” обмежить доступ до інформаційних ресурсів.
Зазначимо, що президент Росії Володимир Путін вважає, що інтернет виник і розвивається як проект ЦРУ. Про це він заявив 24 квітня на засіданні медіа-форуму в Санкт-Петербурзі, додавши, що Росії необхідно розміщувати сервери великих національних інтернет-ресурсів і захищати інформацію, що зберігається там, а також за прикладом Китаю створити внутрішні пошукові системи і соціальні мережі. 
При цьому російські спеціалісти вже створили програму для відстеження акцій протесту через соцмережі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8118 / 1.54MB / SQL:{query_count}