Ще чотири справи проти Тимошенко

Ще чотири кримінальні справи щодо діяльності корпорації “Єдині енергетичні системи України” у 1996 – 1997 роках поновила Податкова міліція.

Ще чотири кримінальні справи щодо діяльності корпорації “Єдині енергетичні системи України” у 1996 – 1997 роках поновила Податкова міліція.

Про це вчора повідомив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко.
За його словами, минулої п’ятниці лідеру БЮТ у СІЗО вручили чотири постанови, дві з яких датовані 2001-м, а дві інші – січнем 2003 року.
Сергій Власенко каже, що всі вказані справи стосуються ухиляння від сплати податків та замаху на незаконне відшкодування ПДВ.
“Не буду говорити про абсурдність тодішніх звинувачень, але щоб було зрозуміло, про що йдеться: російський газ поставлявся в Україну за контрактом, однак за позовом Державної податкової адміністрації, якою керував тоді пан Азаров – “на манєже всьо тє же”, – цей контракт було визнано недійсним”, – сказав адвокат. Він певен, що “реінкарнація старих справ за абсурдними звинуваченнями” свідчить про те, що правоохоронні органи не можуть знайти складу злочину в діяльності Тимо­шенко на посаді прем’єра. Він зазначив, що у постанові про скасування рішення генпрокурора Святослава Піскуна щодо закриття справи проти Тимошенко в 2004-му не вказується юридична мотивація для поновлення справи.
Тим часом Юлії Тимо­шенко можуть обмежити час для прогулянок. Прес-служба Державної пенітенціарної служби України вчора повідомила, що вона під час ранкової прогулянки з власної необережності спровокувала загострення больового синдрому в поперековому відділі хребта, що спричинило порушення функції ходи.
“У зв’язку з цим медперсоналом Київського СІЗО Тимошенко було надано необхідну медичну допомогу та рекомендовано обмеження фізичних навантажень, зокрема і прогулянок. Наразі керівництвом установи вирішується питання щодо проведення профільними фахівцями МОЗ України відповідної консультації”, – зазначено у повідомленні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7457 / 1.54MB / SQL:{query_count}