Кому 8 000 гривень компенсації?

ФОПи: як подати заяву на виплату через портал «Дія»

Фізичні особи-підприємці у регіонах «червоної» зони мають змогу подати заяви на фінансову компенсацію від держави. Залишити заяву на виплату в розмірі 8 000 грн можна через онлайн-сервіс «Дія».
Виплати можуть отримати ФОП та наймані співробітники підприємств, які зазнали збитків від карантинних обмежень у «червоних» зонах. Отримати допомогу можуть ФОП, чий КВЕД є у переліку Кабміну. Також фінансову допомогу можуть отримати ФОП-пенсіонери та ФОП з інвалідністю, які звільнені від сплати ЄСВ.
Подати заяву на отримання фінансової компенсації протягом 30 днів від того моменту, як область, у якій ви мешкаєте, опинилась у «червоній» зоні.
Потрібно зареєструватися на порталі або в додатку Дія за допомогою електронного підпису або BankID. У розділі «Послуги» обрати «Пенсії, пільги та допомога», потім «Одноразова матеріальна допомога ФОП та найманим працівникам». Додаток перевірить дані в реєстрі Пенсійного фонду на відповідність отримання виплати. Потім в заяві потрібно вказати ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію і номер паспорта, адресу реєстрації ФОП, номер банківського рахунку IBAN і Згоду на обробку даних. Після подання заяви виплати будуть нараховані на вказаний рахунок IBAN.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8834 / 1.53MB / SQL:{query_count}