Росія чекає грошей

Росія не має наміру реструктуризовувати борг України за взятим Януковичем кредитом

фото: ntv.ru
Про це заявив міністр фінансів РФ Антон Силуанов. “Щодо цього питання наша позиція була викладена раніше і вона не змінюється: з одного боку, ми зараз не пред’являємо вимоги достроково погасити борг, хоча маємо на це підстави, а з іншого – ми говоримо про те, що чекаємо грудня цього року і трьох мільярдів боргу, як це було обіцяно міністром фінансів України”, – заявив Силуанов журналістам, повідом­ляє liga.net.
У лютому той самий Силуанов запевняв, що Україна просила Росію перенести виплату боргу, однак РФ відмовила їй у цьому проханні. “Росія не готова йти ні на розстрочку, ні на відтермінування боргу”, – заявив міністр фінансів Росії.
Нагадаємо, що йдеться про гроші, які в грудні 2013 року Росія виділила Віктору Януковичу. Це був перший транш із кредиту в 15 млрд дол., однак після початку протестів у Києві Москва передумала кредитувати Україну.
Минулого тижня міністр фінансів України Наталія Яресько повідомила, що впродовж десяти днів проводитиме за кордоном переговори щодо реструктуризації боргів України. Цього тижня вона побуває в Нью-Йорку, Каліфорнії та Лондоні.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7499 / 1.53MB / SQL:{query_count}