Дороге автострахування

Експерти кажуть, що подорожчання страхового полісу на 5-10% – це лише початок. Вартість послуги збільшуватимуть й надалі, бо компанії прагнуть заробити на клієнтах

Експерти кажуть, що подорожчання страхового полісу на 5-10% – це лише початок. Вартість послуги збільшуватимуть й надалі, бо компанії прагнуть заробити на клієнтах

Українці вже звикли до цілої серії подорожчань продуктів та послуг, яка цієї осені потужною хвилею накрила нас. Тепер почали готувати водіїв до підвищення цін на каско. Наступного року автомобілістам доведеться платити за cтраховий поліс на 5-10% більше. 

Деякі експерти пов’язують подорожчання  полісів зі зростанням аварійності на дорогах. А ось інші впевнені: на збільшення вартості страхування вплине зниження курсу гривні. Мовляв, щойно це відбудеться, страхові компанії не лише збільшать  ціни на нові страховки, але й попросять доплатити за раніше придбані. 

Проте, на думку економістів та страхувальників, курс гривні не має ніякого відношення до подорожчання послуг страхування. Просто ті, хто страхують водіїв, прагнуть заробити. Тож “Пошта” вирішила з’ясувати, чому з нового року в Україні на 10% збільшиться вартість страхового полісу і чи збільшуватиметься вона й далі.

Страхування не пов’язане з курсом гривні

Однією з причин подорожчання страхового полісу для водіїв, на думку страховиків, стане девальвація національної валюти, – інформує “Львівпортал”. При цьому страхові компанії мають намір збільшити вартість полісу каско не тільки для тих, хто планує придбати автомобіль, але й для тих, хто застрахував свого “залізного коня” раніше. Подібна ситуація була у 2008-му. Але розповісти “Пошті” про ймовірні причини подорожчання полісу деякі львівські страхові компанії рішуче відмовилися.

Сьогодні водіям залишається лише сподіватися на стабільність національної валюти. Страховики ж присягаються не змінювати тарифи на каско за умови, що й курс гривні не змінюватиметься. 

Проте Ростислав Слав’юк, завідувач кафедрою банківської справи Львівського інституту банківської справи НБУ, впевнений: вартість страхування ніяк не пов’язана з курсом гривні. 

“Упродовж останніх двох років страховиків суттєво підвищили усі тарифи. Нині вони переживають не найкращі часи. Їхній стан навіть гірший, ніж стан банківської системи”, – розповідає “Пошті” професор. За його словами, подорожчання каско – це лише маркетинговий хід з метою отримати прибутки. “Що гірша ситуація в країні, то гірша ситуація й у страховиків. Зараз різко зменшується кількість тих, хто може страхуватися”, – каже він.

Заробити на клієнтах

У Асоціації страхувальників України теж впевнені, що подорожчання страхових полісів пов’язане насамперед з бажанням страхових компаній заробити, адже за останній рік на цьому ринку спостерігається помітний спад. 

Так, Леонід Хорін, генеральний директор Асоціації страхувальників України, каже, що цього року динаміка отримання коштів страховими компаніями від клієнтів помітно нижча, ніж у попередні роки. 

“Через погану та неефективну роботу органів контро­лю в Україні незрозуміло куди зникають резерви страхових компаній. Адже якщо все робити правильно, то їх має вистачати на покриття премій страхових компаній. Проте резерви здебільшого “проїдаються” власниками. Тобто зарплату працівники страхових компаній отримують від залучених коштів”, – розповідає “Пошті” пан Хорін.  

Співрозмовник називає дві причини, через які представники страхових компаній прагнуть підвищити вартість своїх послуг. Першою є те, що, за зменшення доходу, у компанії виникають проблеми із виплатами зарплат. Другою є те, що страховики використовують усі недоліки, які нині має українська влада. Йдеться про корупцію і монополізацію на ринку. 

“Через корупцію вони “зацікавлюють” чиновників та органи контролю. Як наслідок, останні дозволяють страховим компаніям робити зі своїми клієнтами все, що заманеться. Саме тому підвищили вартість асаго (обов’язковий вид страхування – “Пошта”)”, – каже Леонід Хорін.

Самі ж представники компаній збільшення вартості послуг пояснюють традиційно – бажанням покращити їх якість. “Тобто можливість фінансово обдурити клієнта вони використовують усюди, де це тільки можливо”, – додає співрозмовник “Пошти”. 

10% – ще не межа 

Експерти впевнені, що подорожчання на 10% одного з видів страхування – не межа. Мовляв, ціна зростатиме доти, доки люди не почнуть відмовлятися від страхування. “Варто врахувати, що каско –  необов’язковий вид страхування, тому відтік клієнтів буде помітним одразу. Якщо страховку асаго люди змушені купувати, то відмовитися від каско можна”, – каже Леонід Хорін. Як бачимо, нині бути власником автомобіля – задоволення не з дешевих. Адже лише його страхування щороку обходиться від 5 до 10 тис. грн, а це не мала сума. Проте, на думку експертів, основна проблема полягає в тому, що нині на державному рівні немає кому захищати клієнтів. 

За словами Леоніда Хоріна, цим користуються страхові компанії. “Вони шукатимуть в уряді тих, хто має свій інтерес, будуть вносити поправки до відповідних законів. Але таке можливо лише щодо асаго, оскільки це обов’язковий вид страхування. Щоб підвищити ж вартість каско, між учасниками ринку має відбутися картельна змова. Тобто вони змовляються і одночасно підвищують ціну, аби не дати можливості клієнту “втекти”. А ось що тим часом робить Антимонопольний комітет – невідомо”, – каже Леонід Хорін.

Як вважає Хорін, збільшення вартості страхування на 10% – не межа. “Вона зростатиме поступово, до того часу, поки не спостерігатиметься зменшення клієнтів у певному виді страхування. Ми проковтнемо перший стрибок ціни – страховики зрозуміють, що можна й далі її підвищувати”, – додає співрозмовник.   


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7690 / 1.6MB / SQL:{query_count}