Субота, 19 грудня 2009, №142 (880)

І знову сніг...

Ірина Залецька
Львівські дороги прибирають привиди: не видно ні процесу, ні результату

Корупційний “запор”

Лілія Поліщук
Усього за 700 гривень геть не справне авто отримало талон техогляду. Знамениту машину залишили в центрі Львова як пам’ятник “часу і грошам водіїв, витраченим на корупцію”

Охоронці для Львова

Мирослава Іваник
Центральна частина Львова знову стане заповідником. Відтепер – не лише на папері

Багатодітні надії

Ірина Цицак
Пільги законом передбачили, а чи будуть гроші на це у бюджеті – не відомо

“Україна здіймається вгору”

Світлана Одинець
Репортер “Пошти” гостював на обійсті 90-річного владики Андрія Сапеляка, який після 36 літ єпископства в Аргентині поїхав на Дніпропетровщину катехізувати дітей

Віртуальна війна

Хакери з Північної Кореї атакують Сеул та Вашингтон

Санта Клаус: товстун, курець і пияк

До чого лише не додумаються сучасні дослідники? Нещодавно австралійський учений Натан Гріллс підготував спеціальну доповідь, у якій вщент розкритикував... Санту Клауса. На думку фахівця в галузі охорони здоров'я з австралійського університету Монаша, улюбленець дітлахів усього світу є поганою "рольовою моделлю" для молодого покоління, пише британський часопис "The Daily Telegraph".

Гроші не псуються

Минулого тижня більш-менш з’ясувалася доля найголовнішого фінансового сподівання року – на черговий транш кредиту МВФ доведеться зачекати

Утікаючи, озирайся...

Ірина Цицак
За законом, міліція може застосувати табельну зброю проти викрадачів авто, стріляючи по колесах

Криза торкнулася і злочинців

Ірина Цицак
Незважаючи на складний рік, на Львівщині поменшало тяжких та особливо тяжких злочинів

Від Шамоні до Ванкувера

Дмитро Сирота

"Пошта" продовжує цикл матеріалів, присвячених зимовим олімпіадам. Сьогодні мова піде про змагання у французькому Альбервілі

 

Попереду “Фулгем”

Дмитро Сирота

У швейцарському Ньоні відбулося жеребкування 1/16 і 1/8 фіналу другого за значимістю клубного турніру континенту - Ліги Європи. Єдиний представник України у цьому турнірі, донецький "Шахтар", у першому раунді плейоф зустрінеться з англійським "Фулгемом". У разі успіху гірники в 1/8 фіналу можуть зіграти проти переможця пари "Аякс" - "Ювентус".

Найкращий

Дмитро Сирота

Агентство Associated Press вибрало найкращого спортсмена останньої декади. Для складання списку агентство провело опитування серед 142 редакторів американських спортивних газет. Незважаючи на недавні звинувачення в подружній невірності, переміг гольфіст Тайгер Вудс.

Примхи нумерології

Ігор Гулик

Піфагор якось зауважив, що увесь світ, у якому нам випало жити, збудовано на силі чисел. Після з'ясування порядку, у якому прізвища кандидатів у Президенти вишикуються у виборчих бюлетенях, нумерологія певний час домінуватиме в інформаційному просторі, затьмаривши доволі скандальний київський судовий процес, у якому намагаються оскаржити Дарвіна із його теорією еволюції.

Захід більше не домінує у світі

Які основні характеристики світу, який називають західною цивілізацією? Розподіл влади на законодавчу, виконавчу та юридичну, верховенство права та універсальні права людини - це основні складові цього світу. Після зламу епох, який трапився у 1989му, багато хто знову питає себе, що ж означає поняття "західна цивілізація" у новій системі координат.

Три роки осяяли “Ангели”

Ярина Коваль

Власне триріччя арт­салон "Сливка" традиційно відзначив черговою виставкою - "Ангели серед нас". Йдеться про зразки творчості понад двох десятків більш та менш відомих митців у техніках живопису, кераміки, скла та інших, приурочених до Різдва.

Блакитні люди та нові технології

Катерина Сліпченко

Повернення автора "Титаніка" та "Термінатора" Джеймса Кемерона у велике кіно збіглося для нас із запуском нових 3D технологій. Його стрічка "Аватар" стане першою, яку покажуть в системі Dolby 3D Digital Cinema, встановленій в єдиному на всій Західній Україні кінотеатрі - "Кінопалац".

На шляху до нової гармонії

Мідним блиском "Кольорів для тромбона та духового оркестру" Берта Аппермонта завершилися нещодавно дні наукової сесії "На шляху до нової гармонії" Музичної академії в Кракові (керівник - проф. Барбара Свьонтек­-Желязна).

Борсання чи плавання?

Катерина Сліпченко
Мирослав Вайда та Олексій Хорошко, художники, про премію PinchukArtCentre та актуальне мистецтво в Україні
0.9177 / 1.57MB / SQL:{query_count}